BTCafe’nin üçüncü bölümünde oyuncu İbrahim Kendirci ile kripto paraların geleceği, dijital gelişmeler ve projeleri hakkında konuşuldu

Melis Hazal Karagöz’ün eğlenceli sunumuyla bu hafta gerçekleştirilen BTCafe’nin, üçüncü bölüm konuğu oyuncu İbrahim Kendirci oldu. İbrahim Kendirci ile kripto paraların geleceğini, dijital gelişmeler ve projeleri hakkında konuşuldu. Konuşmaların birçoğu eğlence amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Konu Başlıkları ise şu şekilde;

  • Kripto paraların geleceğini
  • Yatırım ve Tasarruf
  • Dijital gelişmeler ve projeleri

Neler Konuşuldu?

– Melis Hazal Karagöz İbrahim Kendirci’ye “Yatırım yapıyor musun? Kripto paralar ile aran nasıl? Tasarruflu biri misin?” Sorularını yöneltti:

İbrahim Kendirci “Ben inancım gereği iktisatlı bir adamım. İktisatlı olmak gerektiğine inanırım. Ne cimri ne savurganımdır. Tam olarak bunun ortasındayımdır. Kendi ekonomimi her zaman böyle sağlamaya çalışırım. Yatırıma gelecek olursak eğer birkaç alanda yatırımım var. Özellikle kripto para yatırımı konusunda bir arkadaşım bana “Elimde çok büyük tüyo var, şu 4 coine parayı bas” dedi. Tabii ki bunlar kesinlikle bir yatırım tavsiye değildir bu dediklerim” dedi.

İbrahim Kendirci, kripto paralar ve coinlerin değişen dünyamızdaki yerleri ile ilgili “Coinler geleceğin en büyük habercileri ve bakıldığı zaman her şey değişiyor, alışveriş anlayışı, para… Her şey değişti. Bankamatikten para çekerken bile QR Kod okutuyorsun bunlar çok farklı durumlar” diye ekledi.

Melis Hazal Karagöz, İbrahim Kendircinin sosyal medya ile arasının nasıl olduğunu sordu:

İbrahim Kendirci “Fotoğraf çekme refleksimin olmadığını düşünüyorum ve o anı yaşıyorum. Aklıma gelmiyor. Son zamanlarda haftada 2 veya 3 story ile çağa ayak uydurmaya çalışıyorum. Zaman beni elemesin diye uğraşıyorum” şeklinde konuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 382.691,08 TL 0,16%
ethereum
Ethereum (ETH) 26.595,79 TL 1,02%
cardano
Cardano (ADA) 19,70 TL 0,02%
tether
Tether (USDT) 8,64 TL 0,18%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.245,19 TL 1,15%
xrp
XRP (XRP) 8,49 TL 2,44%
solana
Solana (SOL) 1.255,02 TL 2,95%
polkadot
Polkadot (DOT) 277,51 TL 0,39%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,64 TL 0,12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,93 TL 0,81%
Copy link
Powered by Social Snap