BTCafe’nin Konuğu Oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat Oldu

BTCafe’nin bu haftaki konuğu oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat oldu. Zeynep Tuğçe Bayat ile oyunculuk kariyerinden ve kripto varlıklar hakkında konuşuldu.

BTCafe’de Nelerden Bahsedildi?

Melis Hazal Karagöz, Zeynep Tuğçe BayataMaddi olarak çok zor durumda kaldığın bir dönem oldu mu?” şeklinde bir soru yöneltti.

Zeynep Tuğçe Bayat şu şekilde yanıt verdi:

Evet oldu. Bir sene İspanya’da yaşadım öğrenciyken Exchange ile gitmiştim. Ufak bir bursum vardı tabi bu burs Euro bazındaydı. Ama tabi yine de bir kur farkı da var. İspanya bir öğrenci ve turist yeri olduğunu için biraz sıkıntı çekmiştim. O dönemde İspanyol arkadaşlarımda da böyle bir problem vardı yani genel olarak tiyatro okuduğum zaman böyle bir şey başınıza geliyor. Orada bulunduğum zamanda benim için kur farkı da çok önem arz ediyordu.

Zeynep Tuğçe Bayat açıklamalarına şunları da ekledi:

Şunu da belirtmek gerekirse o dönemde çalıştım çalıştığım yer ise bir dönerciydi orada çalışmak çok hoşuma gidiyordu. açıkçası Yani kısacası böyle bir dönemim oldu ekonomik sıkıntı çektiğim bir dönem oldu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
326.113,19 TL 0,61%
ethereumETH/TRY
17.786,87 TL 1,07%
tetherUSDT/TRY
16,71 TL 0,04%
usd-coinUSDC/TRY
16,73 TL 0,18%
bnbBNB/TRY
3.718,39 TL 5,77%
binance-usdBUSD/TRY
16,73 TL 0,05%
cardanoADA/TRY
7,61 TL 1,07%
xrpXRP/TRY
5,30 TL 0,16%
solanaSOL/TRY
551,14 TL 3,96%
dogecoinDOGE/TRY
1,10 TL 1,72%
Bağlantıyı kopyala