BTCafe’nin Bu Haftaki Konuğu Ümit Kantarcılar Oldu

BTCafe’nin bu haftaki konuğu oyuncu Ümit Kantarcılar oldu. Ümit Kantarcılar ile oyunculuk kariyerinden ve kripto varlıklar hakkında konuşuldu.

BTCafe’de Neler Konuşuldu?

Melis Hazal Karagöz, Ümit Kantarcılar’a “En fakir dönemin ne zamandı?” şeklinde bir soru yöneltti:

Ümit Kantarcılar “Ben aslında 17 yaşında geldim İstanbul’a Aslında şöyle konservatuar kazandığımızda ilk senesinde çalışma yatağımız var. Tabii o dönemde hiç alışamadığım için çok zorluklar çektim ramazan kolileri bantladığımız dönemler oldu. Bir simiti kaç arkadaş bir hafta yediğimiz dönemler oldu. Aslında o zamanlar para konusunda çok zorlandığımız dönemlerdi ama çok iyi şeyler öğrendiğimiz bir dönemde de diyebiliriz. Öğrencilik sonrası için konuşacak olursam, Türkiye’de 3-4 sene çok iyi zamanlar yaşayıp daha sonra kaotik sürece girdiğimiz zamanlarda oluyor” şeklinde konuştu.

Melis Hazal Karagöz, Ümit Kantarcılar’a “Kadına hesap ödetir misin?” diye sordu:

Ümit Kantarcılar “Aslında bana bu durum kadına şiddet etmiş gibi geliyor. Mesela yaptığımız işlerde yaptığımız dizilerde kadın güçlü ve erkekle beraber olursa hayatı kurtulur tek çıkış yolu budur demek bir Cumhuriyet kadına yakışır bir durum değildir bence. Yani konuya dönecek olursak yani centilmenlik olarak tabii ki de bir erkek hesabı öder. Yani bir yere yemeğe gidiyorsan ve bu akşam yemeği ise bunu kadını yıkmasın” dedi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
436.157,10 TL 0,55%
ethereumETH/TRY
34.650,25 TL 2,58%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,08%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.732,44 TL 2,05%
cardanoADA/TRY
10,24 TL 2,52%
xrpXRP/TRY
6,82 TL 0,02%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,16%
solanaSOL/TRY
809,11 TL 3,25%
dogecoinDOGE/TRY
1,43 TL 7,96%
Bağlantıyı kopyala