Brevan Howard, Dijital Varlık Bölümü Başlatacağını Duyurdu

brevan howard kripto varliklara yatirim yapacak

İngiltere merkezli hedge fonu olan Brevan Howard, kripto varlıklara yatırım yapmaya başlayacağını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından firma ayrıca, özel ve girişim yatırımlarına liderlik etmesi için de BH Digital adlı yeni bir dijital varlık bölümü başlatacağını açıkladı.

Brevan Howard Müşterileri için Fayda Sağlayacak

Şirket, kripto piyasasındaki hedeflerini en kısa sürede gerçekleştirebilmek için CMT Digital’in CEO’su ve kurucu ortağı Colleen Sullivan’ı kadrosuna dahil etti. Kadroya dahil olan sektörün tanınan ismi Sullivan, yeni dijital varlık bölümü olan BH Digital’de yatırım stratejisine liderlik yapacak.

Brevan CEO’su Aron Landy konu ile ilgili yaptığı açıklamada durumu şöyle değerlendirdi:

“Sullivan’ın kripto varlık yatırımları yapma konusundaki başarısı, şirket müşterileri için fayda sağlayacak. Kurduğumuz ekip ve birim ile firmamızın kripto sektöründe ulaşmak istediği hedefleri yakalayacağından şüphem yoktur”

brevan howard kripto varliklara yatirim yapacak 2

Şirket, Daha Önce Açıklamıştı

İngiltere merkezli hedge fonu; Bitcoin, Ethereum ve diğer birkaç dijital varlığa 84 milyon dolar yatırım yaparak Bandwagon’a katıldığını açıklamıştı. Toplam yatırım, şirketin genel sermayesinin yaklaşık yüzde1,5’ini temsil ediyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 403.415,60 TL 0,58%
ethereum
Ethereum (ETH) 29.321,31 TL 3,90%
cardano
Cardano (ADA) 20,10 TL 2,53%
tether
Tether (USDT) 8,44 TL 0,19%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.497,69 TL 2,90%
xrp
XRP (XRP) 9,12 TL 2,35%
solana
Solana (SOL) 1.219,86 TL 7,54%
polkadot
Polkadot (DOT) 289,47 TL 1,38%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,07 TL 1,29%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,44 TL 0,24%
Copy link
Powered by Social Snap