Bragar Eagel & Squire, P.C., CoinBase’e Dava Açtı

bragar eagel squire p c coinbasee dava acti

Kripto para borsası Coinbase zor günler geçirmeye devam ediyor. Ulusal olarak tanınan bir hissedar hakları firması olan Bragar Eagel & Squire, P.C., Coinbese Global Inc. aleyhine toplu dava açtığını açıkladı.

Coinbase’e Bir Toplu Dava Daha

Yapılan açıklamada 14 Nisan 2021 ve 26 Temmuz 2022 tarihleri arasında Coinbase menkul kıymetlerini satın alan veya başka bir şekilde edinen tüm kişi ve kuruluşlar adına New Jersey Bölgesi için Birleşik Devletler Bölge Mahkemesinde, her iki tarihin de dahil edildiği belirtildi. Yatırımcıların davada baş davacı olarak atanmak için 3 Ekim 2022’ye kadar Mahkeme’ye başvurmaları gerekiyor.

bragar eagel squire p c coinbasee dava acti 2

Coinbase, ABD’de ve uluslararası düzeyde kripto para birimi ekonomisi için finansal altyapı ve teknoloji ürünleri ve hizmetleri sağlıyor. Şirket, iddialar göre perakendeciler için kripto ekonomisinde birincil finansal hesap, kurumlar için kripto varlıklarında işlem yapmak için bir likidite havuzuna sahip bir pazar yeri ve ekosistem ortaklarının kripto tabanlı uygulamalar oluşturmasına ve kripto varlıklarını ödeme olarak güvenli bir şekilde kabul etmesine olanak tanıyan teknoloji ve hizmetler sunuyor. Açılan toplu davanın şikâyet nedeninde ise Coinbase’in yanlış ve yanıltıcı beyanlarda bulunduğunu iddia ediliyor. Toplu davada davalılardan Coinbase’in yanlış ve / veya yanıltıcı beyanlarda bulunmalarını ifşa etmeleri istendi.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
416.129,76 TL 0,89%
ethereumETH/TRY
33.182,69 TL 0,58%
tetherUSDT/TRY
17,91 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
17,90 TL 0,43%
bnbBNB/TRY
5.348,98 TL 2,97%
xrpXRP/TRY
6,68 TL 2,67%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
9,21 TL 4,67%
solanaSOL/TRY
712,40 TL 2,29%
dogecoinDOGE/TRY
1,35 TL 6,89%
Bağlantıyı kopyala