Borsalar Arasında 247 Milyon XRP Transfer Edildi

borsalar arasinda 247 milyon xrp transfer edildi

Whale Alert’in verilerine göre, kullanıcılar, üst düzey borsaların adresleri arasında yaklaşık 250 milyon XRP transfer etti. Söz konusu borsalar arasında Binance, Bittrex, Coinone ve Bitso gibi isimler yer alıyor.

247 Milyon XRP Transfer Edildi

Kripto para birimlerinin transfer haberleri sık sık gündeme geliyor. Bunun için piyasanın yakından takip ettiği adres ise Whale Alert. Platform bu kez yüklü miktardaki XRP transferini duyurdu. Verilere göre, son 2 gün içinde, popüler kripto para borsalarındaki adresler arasında toplam 246,7 milyon XRP transferi yapıldı.

Cüzdanların yer aldığı borsalar arasında Binance, Bittrex, Coinone, Ripple’ın Meksika’daki ODL platformu Bitso yer alıyor.

Transferlerde 60 milyonluk, 40 milyonluk ve 30 milyonluk parçalar görüldü. En küçük transfer ise 12 milyon XRP olarak kaydedildi.

Ripple, 2022 yılı içinde RippleNet’in benimsenmesini artırmak istiyor. Artan XRP işlemleri de aslında bu hedeflerin ortaya çıkmasından sonra geldi.

RippleNet Nedir?

RippleNet, XRP gerektiren İsteğe Bağlı Likidite (ODL) teknolojisinin kullanımını içeren, Ripple tarafından oluşturulan küresel bir ödeme ağı olarak tanımlanıyor.

Son olarak XRP’nin performansına bakacak olursak, CoinGecko verilerine göre, 7. sırada konumlanan XRP, haberin yazımı sorasında 0.765297 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte yüzde 0.2 değer kaybeden kripto para biriminde, son 1 haftalık kayıp ise yüzde 7’nin üzerinde.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
466.223,75 TL 1,89%
ethereumETH/TRY
31.916,31 TL 2,77%
tetherUSDT/TRY
15,51 TL 0,07%
usd-coinUSDC/TRY
15,54 TL 0,14%
binance-coinBNB/TRY
4.699,23 TL 2,91%
xrpXRP/TRY
6,63 TL 2,81%
cardanoADA/TRY
8,91 TL 3,31%
solanaSOL/TRY
849,07 TL 4,49%
binance-usdBUSD/TRY
15,50 TL 0,13%
polkadotDOT/TRY
167,80 TL 2,40%
Bağlantıyı kopyala