Bored Apes Yaratıcısı Yuga Labs, Yeni Projesini Tanıttı

Bored Apes Yaraticisi Yuga Labs

Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun yaratıcısı Yuga Labs, resmi Twitter hesabı üzerinden Otherside adlı yeni bir proje için bir tanıtım fragmanı yayınladı. Fragmanın Otherside’ın ne olduğunu açıkça belirtmiyor.

Ancak Otherside’ın “kültür, oyun ve ticaret” üzerine odaklanacağını şiddetle tavsiye ediyor. Ayrıca belirtmek gerekirse ApeCoin’in bu haftaki duyuruları ve bu fragman ile beraber söz konusu projenin ApeCoin kullanımını içereceğini gösteriyor. Daha önce bildirildiği gibi, Yuga Labs’in farklı popüler NFT türleri ile uyumlu oyun merkezli bir sanal dünya üzerinde çalıştığı söyleniyordu. Fragman şu şekilde:

Yuga Labs Yeni Projesinde ApeCoin’in Kullanılması Bekleniyor

Son zamanların en dikkat çeken NFT koleksiyonlarından biri olan Bored Ape Yacht Club’ın geliştiricisi Yuga Labs, Otherside adlı yeni bir proje için bir fragman yayınladı. Fragman, Otherside’ın ne olduğunu netleştirmiyor, ancak ApeCoin’in kullanılması bekleniyor. Yuga Labs, farklı popüler NFT türleri ile uyumlu oyun merkezli bir sanal dünya geliştiriyor.

Ayrıca Fragmanda Mutant Apes, CryptoPunks ve Meebits gibi NFT koleksiyonlarından örnekler yer alıyor. Son olarak hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz hafta Yuga Labs; CryptoPunks ve Meebits NFT koleksiyonlarını satın aldığını duyurmuştu.

Ayrıca ApeCoin (APE) Nedir? Nasıl Alınır? haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
530.726,08 TL 1,75%
ethereumETH/TRY
33.675,97 TL 2,18%
tetherUSDT/TRY
19,07 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
6.241,45 TL 2,46%
usd-coinUSDC/TRY
19,05 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
8,58 TL 0,44%
cardanoADA/TRY
6,78 TL 1,62%
staked-etherSTETH/TRY
33.589,56 TL 2,87%
dogecoinDOGE/TRY
1,42 TL 1,22%
matic-networkMATIC/TRY
20,94 TL 2,47%
Bağlantıyı kopyala