Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) Taban Fiyatı Düştü

bored ape yacht clubin taban fiyati yuzde 50 oraninda dustuf

Geçtiğimiz hafta kripto para piyasasındaki düşüş sadece altcoin‘leri etkilemedi. Söz konusu piyasadaki bu düşüş NFT koleksiyonlarını da etkiledi. The Block‘un haberine göre; Popüler NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) taban fiyatı, NFT piyasası düşmeye devam ederken Çarşamba günü 200.000 doların altına düştü. 

Bored Ape Yacht Club’ın Taban Fiyatı 200.000 Doların Altını Gördü

Uzun süredir NFT sektörünün en popüler isimlerinden birisi olan Bored Ape Yacht Club’ın taban fiyatı yükselirken, geçtiğimiz hafta yaşanan düşüş ile beraber NFT koleksiyonun da taban fiyatı düşmeye başladı.

bored ape yacht clubin taban fiyati yuzde 50 oraninda dustusd

The Block’s Data Dashboard’a göre, fiyatlardaki yaşanan son düşüş, Bored Ape Yacht Club’ın taban fiyatını ETH bazında üçte bir ve en ucuz Bored Ape’in 420.000 dolar olduğu Mayıs ayının başından bu yana dolar bazında yüzde 50’den fazla düşürdü.

BAYC, koleksiyondaki en ucuz NFT’nin bir ölçüsü olan taban fiyatının Mayıs ayında önemli ölçüde düştüğünü gördü. The Block’s Data Dashboard’a göre şu anda 198.000 dolar civarında .

Son olarak belirtmek gerekirse haberin yazımı esnasında Bored Ape Yacht Club’ın taban fiyatı CoinGecko verilerine göre; 97,4 ETH.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
339.214,97 TL 1,02%
ethereumETH/TRY
18.272,06 TL 0,01%
tetherUSDT/TRY
16,73 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
16,71 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
3.777,33 TL 3,13%
binance-usdBUSD/TRY
16,73 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
5,50 TL 0,88%
cardanoADA/TRY
7,81 TL 0,75%
solanaSOL/TRY
582,69 TL 5,45%
dogecoinDOGE/TRY
1,13 TL 1,73%
Bağlantıyı kopyala