BNB Chain ve Google Cloud, Web3 İçin Ortaklık Kuruyor

bnb chain ve google cloud web3 icin ortaklik kuruyor

Web3 teknolojilerinin ve Blockchain dünyasının gelişmesi için büyük şirketler yeni anlaşmalar yapmaya başladı. Kripto borsası Huobinin, Blockchain geliştirmek için Busan Şehri ile anlaşma yapmasını aktarmıştık. Bu kez BNB Chain ve Google Cloud’dan Web3 ve Blockchain için iş birliği yaptı.

BNB Chain ve Google Cloud, Blockchain ve Web3 İçin Güçlerini Birleştiriyor

Kripto para borsası Binance tarafından oluşturulan bir Blockchain ağı olan BNB Chain, Google’ın bulut bilgi platformu Google Cloud ile güçlerini birleştiriyor. Anlaşmaya göre, BNB Chain ve Google Cloud, Blockchain ve Web3 teknolojisini geliştirmek için çalışacak.

bnb chain ve google cloud web3 icin ortaklik kuruyor

Konuya ilişkin yapılan basın açıklamasına göre, BNB Chain’e dayalı projeler, artık zincir üzerindeki verileri analiz etmeyi ve Google Cloud aracılığıyla bilgileri şifrelemeyi sağlayacak ve Google Cloud altyapısına erişebilecek. Kullanıcılar, BNB odaklı hızlandırıcı program kapsamındaki yaklaşık 150 proje de Google Cloud’un başlangıç ​​destek programına “hızlandırılmış erişim” elde edecek.

BNB Chain’in yatırım direktörü Gwendolyn Regina, konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

Çok iyi bir Web2 oynatıcı olan Google Cloud, aynı zamanda çok sayıda Web3 işi yaptı. Bizim için sadece büyük vizyonları olan, aynı DNA’yı ve aynı vizyonları paylaşan büyük oyuncularla çalışmak önemli.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
347.036,51 TL 1,81%
ethereumETH/TRY
23.272,10 TL 5,51%
tetherUSDT/TRY
18,36 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
18,36 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
4.920,09 TL 0,33%
xrpXRP/TRY
8,09 TL 9,39%
binance-usdBUSD/TRY
18,29 TL 0,47%
cardanoADA/TRY
8,22 TL 0,08%
solanaSOL/TRY
582,56 TL 0,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,08 TL 0,26%
Bağlantıyı kopyala