bitcoinBTC/USD
$ 62,684.80 5.75%
ethereumETH/USD
$ 3,476.88 5.13%
cardanoADA/USD
$ 0.689775 9.75%
xrpXRP/USD
$ 0.596614 2.47%
bnbBNB/USD
$ 410.08 0.82%
solanaSOL/USD
$ 128.68 15.69%
avalanche-2AVAX/USD
$ 42.91 8.05%
dogecoinDOGE/USD
$ 0.129885 32.40%
tronTRX/USD
$ 0.142615 0.61%
chainlinkLINK/USD
$ 20.06 4.20%
matic-networkMATIC/USD
$ 1.05 1.22%
aptosAPT/USD
$ 11.92 0.96%
arbitrumARB/USD
$ 1.99 4.46%
optimismOP/USD
$ 3.88 2.57%

Paylaş

BNB Chain, 10 Milyon Dolarlık Fon Başlattı

bnb chain 10 milyon dolarlik fon baslattizdf

Son dönemde birçok proje çalışmalarını bir adım öteye taşımak için yeni adımlar atmaya devam ediyor. Son olarak BNB Chain‘de çalışmalarını daha hızlı ilerletmek ve desteklemek için bir hamle yaptı. BNB Chain‘in kullanıcı edinme ve büyüme projelerine yardımcı olmak için 10 milyon dolarlık bir fon oluşturduğunu açıkladı.

BNB Chain’den Blockchain Üzerindeki Proje Büyümesini Teşvik Etmek için Fon

Büyüme Teşvik Programı olarak bilinen program, ilk olarak dördüncü çeyrekte 10 projeyi destekleyecek ve ayda toplam 800 BNB token’ına kadar gas teşviki sağlayacak. Buna ek olarak, bireysel projeler, hizmetleri için Blockchain ağ doğrulayıcılarına ödenen işlem ücreti olan gas için harcanan ücretleri karşılamak için ayda 1 milyon dolar alabilir.

bnb chain 10 milyon dolarlik fon baslattias

BNB Chain yatırım direktörü Gwendolyn Regina, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Büyüme Teşvik Programı aracılığıyla BNB Chain, büyümenin çeşitli aşamalarındaki projeleri desteklemeyi ve kullanıcı edinimi için doğrudan destek sağlamayı hedefliyor.

Ayrıca program ile ilgili olarak detay vermek gerekirse programın yeterlilik kriterleri, projelerin, artan kullanıcı benimsemesinin kanıtı ile tutarlı olarak, her ay günlük aktif kullanıcı temel hedefine ulaşmasını gerektirir. Hali hazırda dağıtılan projeler uygundur, ancak tutarlı bir kullanıcı büyümesi gösterdikleri sürece yolculuklarının herhangi bir aşamasında olabilirler.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala