Bloktopia, Bloklok Ürününü Yarın Tanıtacağını Açıkladı

bloktopia-bloklok-urununu-yarin-tanitacagini-acikladi

Kendini en kapsamlı Metaverse projelerinden biri olarak tanımlayan Bloktopia, Twitter üzerinden takipçilerine yeni projesini duyurdu. Paylaşan tweet’e göre Bloktopia, yarın yeni NFT ürünü BLOKLOK’u tanıtacak. Yeni ürün hakkında neredeyse hiçbir bilgi vermeyen paylaşımın, NFT ve Galaxy Sidus etkileri içermesi, yeni projenin Sidus projesi üzerindeki yeni bir NFT koleksiyonu olabileceğini düşündürdü.

Bloktopia Bloklok ile Metaverse Alanını Genişletiyor

Bloktopia, esasında Metaverse tabanlı bir Blockhain oyun projesi. Bitcoin’in 21 milyonluk arızından ilham alarak 21 seviyesi bulunan bir binayı NFT olarak metaverse evrenine taşıyan Bloktopia, BLOK, Reblok ve Adblok gibi alt projelere sahip.

Bloktopia yakın bir zamanda topluluğuna BLOKPAD platformunu duyurmuştu. BLOKPAD üzerindeki ilk proje ise Sidus Heroes oldu ve proje için Aralık 2021 tarihi gösterildi.

bloktopia bloklok urununu yarin tanitacagini acikladi
Sidus Heroes Oyun İçi Görüntü

Uzay temalı bir Blockchain oyunu olan Sidus Heroes, farklı alanlar oluşan üç ekip ve çok sayıda destekçi ile, Blockchain felsefesine dayalı bir RPG oyunu başlatmak için bir araya geldiğini söylüyor.

Son olarak projenin kendisini ilk WEBGL, AAA düzeyinde, Play-to-Earn, NFT RPG oyunu olarak tanıttığını belirtelim.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 657.875,39 TL 0,12%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.533,85 TL 0,56%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.292,12 TL 2,59%
tether
Tether (USDT) 11,93 TL 1,06%
solana
Solana (SOL) 2.371,36 TL 0,47%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,14%
xrp
XRP (XRP) 11,42 TL 0,56%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,93 TL 0,51%
polkadot
Polkadot (DOT) 425,18 TL 1,33%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,48 TL 0,79%
Bağlantıyı kopyala