BlockFi’den Yeniden Yapılanma Planı Hakkında Yeni Hamle

blockfiden yeniden yapilanma plani hakkinda yeni hamle

İflas eden kripto kredi kuruluşu BlockFi, geçtiğimiz günlerde yeniden yapılanma planlarını açıklamıştı. BlockFi, iflas mahkemesi kararının ardından bu plan hakkında yeni bir gelişme sundu.

BlockFi, Daha Önce Açıklanan Yeniden Yapılanma Planı Hakkındaki Açıklamalarını Geri Çekti

Geçtiğimiz yıl iflas başvurusunda bulunan kripto kredi kuruluşu BlockFi, başarısız olan satın alınma girişimlerinin ardından yeniden yapılanma planını açıklamıştı. Şirket tarafından kısa bir süre önce yayımlanan bir mektupta, yeniden yapılanma planı hakkındaki önceki açıklamaların dikkate alınmaması gerektiği belirtildi.

blockfiden yeniden yapilanma plani hakkinda yeni hamle 2

Amerika Birleşik Devletleri New Jersey Bölgesi İflas Mahkemesi’nin bir emrinin ardından yayınlanan bu düzeltici mektupta, BlockFi’nin “13 Mayıs 2023’te önerilen yeniden yapılanma planı hakkındaki belirli beyanları zamanından önce yayımladığı” ifade edildi. Söz konusu mektupta şu ifadelere yer verildi:

Her birinizi, bu tür ifadelerin yayınlanmasına ve yayılmasına izin verilene kadar bu iletişimleri göz ardı etmeye çağırıyoruz.

Son olarak mahkeme belgeleri, BlockFi ile Kasım ayında iflas başvurusunda bulunmasının ardından oluşturulan teminatsız alacaklılar komitesi arasındaki tartışmaların devam ettiğini gösteriyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
619.517,28 TL 0,55%
ethereumETH/TRY
42.926,06 TL 0,14%
tetherUSDT/TRY
23,30 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
6.066,79 TL 0,96%
usd-coinUSDC/TRY
23,30 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
12,31 TL 1,24%
staked-etherSTETH/TRY
42.901,60 TL 0,11%
cardanoADA/TRY
7,37 TL 3,13%
dogecoinDOGE/TRY
1,58 TL 0,09%
solanaSOL/TRY
445,28 TL 2,06%
Bağlantıyı kopyala