BlockFi, Para Çekme İşlemlerini Durdurdu! Müşterileri Tepki Gösterdi

blockfi para cekme islemlerini durdurdu musterileri tepki gosterdidfg

Kısa süre önce iflas eden kripto borç verme platformu BlockFi cephesinden kötü haber geldi. Şirket, FTX çöküşü sonrasında para çekme işlemlerini askıya aldığını duyurdu. Bunun üzerine, platform kullanıcılarından tepki geldi. Kripto kredi şirketi BlockFi, kullanıcıları para çekme işlemlerini duraklatacağını duyurarak şaşırttı. Şimdi kullanıcılar, kafaları karışmış ve pek fazla cevap alamadan bekliyor.

BlockFi’ın Müşterileri Para Çekme İşlemlerinin Durdurulmasına Tepkili

BlockFi, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, para çekme işlemlerinin askıya alındığını belirtti. BlockFi açıklamasında, FTX’in durumu konusunda netlik olmaması sebebiyle her zamanki gibi işlemlerine devam edemeyeceğini dile getirdi. Yaşanan gelişme, BlockFi’ın tüm ürünlerinin normal şekilde çalıştığını açıklaması ve firma genelindeki çalışanların FTX ile ilgili müşteri endişelerini yatıştırmasından yalnızca bir gün sonra geldi.

blockfi para cekme islemlerini durdurdu musterileri tepki gosterdifgg

Firma, müşterilere hafta başlarında yaptığı açıklamada “BlockFi 11/11’de tamamen çalışır durumda kalacak ve para çekme dahil tüm kripto işlemleri normal şekilde devam edecek” demişti.

Bunun yanında BlockFi, platforma daha fazla müşteri fonu talep etmeye devam etti. Ayrıca para çekme işlemlerini durdurduğu gün gönderilen başka bir e-postada firma, sabit şartlar için sunduğu “en yüksek oranlar” ile müşterilerini geri kazanmaya çalıştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
307.821,12 TL 0,25%
ethereumETH/TRY
22.646,78 TL 0,44%
tetherUSDT/TRY
18,61 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.795,32 TL 0,84%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,14%
binance-usdBUSD/TRY
18,61 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
7,50 TL 0,29%
dogecoinDOGE/TRY
1,95 TL 14,06%
cardanoADA/TRY
5,94 TL 0,72%
matic-networkMATIC/TRY
16,01 TL 0,87%
Bağlantıyı kopyala