BlockFi Avukatları Yöneticiler Hakkında Açıklama Yaptı

blockfi avukatlari yoneticiler hakkinda aciklama yapti

Kripto şirketleri, yaşanan zor durumlar sebebiyle iflas koruma başvurularında bulunmaya başladı. İflas eden kripto borç verme platformu BlockFi avukatları şirket yöneticileri hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Avukatlardan Mahkemeye BlockFi Açıklaması

Başarısız kripto kredi verme platformu BlocFi’nin yöneticileri, Ekim 2022 tarihinden bu yana platformda dondurulmuş olan kendilerine ait kripto para birimlerinden hiçbirini çekmedi.

BlockFi’den gelen bu açıklamada, şirketin avukatları tarafından yapıldı. Bu açıklama, şirketin avukatları tarafından yine iflas eden kripto borç veren Celsius ile BlockFi’nin kıyaslanması esnasında yapıyor.

blockfi avukatlari yoneticiler hakkinda aciklama yapti 2

Konu hakkında açıklama yapan Kirkland & Ellis’in ortağı ve BlockFi’nin temsilcisi olan Joshua Sussberg şu ifadeleri kullandı:

Bu davadaki en önemli çıkarım, içeridekilerin bu iflas davasının arifesinde ya da iflas davasından sonra herhangi bir aşamada platformdan para çeken bir yöneticinin bulunmaması.

Şirketi temsil eden avukat Sussberg, BlockFi’nin varlıklarını ve yükümlülüklerini 11 Ocak tarihinde bir mali işler beyanıyla sunmayı düşündüğünü açıkladı. Sussberg’in bu açıklaması kısa bir süre içerisinde BlockFi’nin resmi Twitter hesabı tarafından da onaylandı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
441.005,97 TL 1,96%
ethereumETH/TRY
30.302,32 TL 1,49%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,02%
usd-coinUSDC/TRY
18,83 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
5.939,59 TL 2,71%
xrpXRP/TRY
7,78 TL 0,24%
binance-usdBUSD/TRY
18,85 TL 0,11%
cardanoADA/TRY
7,35 TL 0,86%
dogecoinDOGE/TRY
1,69 TL 0,31%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 4,92%
Bağlantıyı kopyala