Anasayfa Haberler Blockchain Tabanlı Emlak Platformuna 3.1 Milyon Dolarlık Finansman

Blockchain Tabanlı Emlak Platformuna 3.1 Milyon Dolarlık Finansman

Emlak sektöründe hizmet veren Blockchain tabanlı RealBlocks, 3.1 milyon dolarlık fon toplamaya başardı. RealBlocks'a fon sağlanmasına aracılık eden şirketler arasında Morgan Creek Digital, Cross Culture Ventures, Ulu Ventures, Science Inc. ve Zelkova Ventures yer alıyor...

0
Emlak Platformu RealBlocks

Emlak sektörü için Blockchain tabanlı bir platform olan RealBlocks, Morgan Creek Digital, Cross Culture Ventures, Ulu Ventures, Science Inc. ve Zelkova Ventures önderliğinde bir fon toplama turu gerçekleştirdi.

RealBlocks Kullanıcıları P2P Ticaretine Katılabilir

RealBlocks tarafından yapılan basın açıklamasına göre, tanınmış risk sermayesi şirketlerinden tur boyunca 3.1 milyon dolarlık bir finansman toplandı. Şirketler tarafından yapılan yatırım tutarları ise açık bir şekilde paylaşılmadı. Merkezi olmayan bir emlak platformu olarak RealBlocks, kullanıcıların özel sermaye paylarını belirleme ve token’lar ile yerel ve uluslararası pazarlarda ticaret yapmalarına izin veriyor. RealBlocks kullanıcıları hem kripto para biriminde hem de fiat para ile ödeme kabul edebiliyor. Ek olarak, RealBlocks ağı, birebir (P2P) ticaret yapmak için de kullanılabiliyor.

Firmasının yatırım kararını yorumlayan Morgan Creek Digital’in kurucusu Anthony Pompliano, 2019’un Blockchain projeleri için inanılmaz derecede önemli bir yıl olacağını söyledi. Basın duyurusunda RealBlocks’un ABD dışındaki bulunan yatırımcılar için daha verimli erişim sağladığı kaydediliyor. Bu şekilde emlak sponsorları için sermaye oluşumunun hızlandırılmasının amaçlandığı vurgulanıyor. Ayrıca RealBlock kullanıcılarının dünyadaki çeşitli özel sermaye şirketleri ile de çalışabilecekleri belirtiliyor.