bitcoinBTC/TRY
722.534,85 TL 0,01%
ethereumETH/TRY
43.235,48 TL 0,50%
tetherUSDT/TRY
27,11 TL 0,08%
bnbBNB/TRY
5.715,90 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
13,86 TL 1,04%
usd-coinUSDC/TRY
27,11 TL 0,04%
staked-etherSTETH/TRY
43.245,78 TL 0,56%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,25%
cardanoADA/TRY
6,64 TL 1,47%
the-open-networkTON/TRY
63,46 TL 0,66%

Paylaş

Blockchain Şirketi MetaJuice, NFT Platformu Başlatacak

blockchain sirketi metajuice nft platformu baslatacak

Günümüz teknolojisini yakalayan Blockchain şirketleri, sadece Blockchain alanında takılı kalmayıp bu ekosisteminin farklı kollarıyla da ilgilenmeye başladı. Nitekim MetaJuice de bu şirketler arasında yer alıyor. Herkesin metaverse oluşturmasını, kazanmasını, sahip olmasını ve şekillendirmesini sağlayan bir Blockchain şirketi MetaJuice, NFT platformu başlatacağını duyurdu.

MetaJuice’den Yeni NFT Platformu

Together Labs‘ın bir yan kuruluşu olan Blockchain şirketi MetaJuice, günlük bir milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip avatar odaklı bir sosyal ağ olan IMVU metaverse‘te bir NFT platformu başlatacağını duyurdu.

blockchain sirketi metajuice nft platformu baslatacak

IMVU’nun ana şirketi olan Together Labs’ın CEO’su Daren Tsui, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

NFT platformu, 200.000 içerik oluşturucumuz ve kullanıcılarımızın heyecan duyduğu yeni işlevlerin kilidini açacak. Sanal ürünlerde çeşitli avantajlar sunmak IMVU ekonomisini güçlendirecek.

Lansmanın ilk aşamasında, IMVU kullanıcıları metaverse’te kendi NFT‘lerini sergileyebilecekler.

MetaJuice Başkanı John Burris ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

IMVU kullanıcıları uzun süredir aylık milyonlarca dolarlık dijital ürün satın alıyor. Biz de buna kayıtsız kalmadık. IMVU yeni NFT platformunu başlatmak için lüks moda evi Auroboros ile iş birliği yaptı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala