Blockchain Ödeme Şirketi Roxe, Halka Açılacak

blockchainis1

Blockchain tabanlı ödeme firması Roxe Holding bugün yaptığı açıklamada, boş çek şirketi Goldenstone Acquisition ile 3,6 milyar dolarlık tahmini bir birleşik girişim anlaşmasında birleşme anlaşması imzaladı.

Roxe, 3,6 Milyar Dolarlık SPAC Anlaşmasıyla Halka Açılacak

Goldenstone Acquisition Ltd GDST.O bugün yaptığı açıklamada, Blockchain tabanlı ödeme şirketi Roxe Holding Inc ile yaklaşık 3,6 milyar dolarlık birleşik işletme değeri için halka arz etmek için bir anlaşma yaptı.

Söz konusu anlaşma, kripto para birimlerinin değer kaybetmesi ve bu tür özel amaçlı satın alma şirketlerine (SPAC) olan ilgilerini büyük ölçüde kaybetmesiyle elverişsiz bir piyasa ortamını destekliyor.

blockchain odeme sirketi roxe halka acilacakd

Goldenstone yaptığı açıklamada, Roxe hissedarlarının yüzde 100’ünü birleşik şirkete aktaracağını ve belirli hisse senedi fiyat hedeflerine ulaşılması halinde bazı hissedarların birleşik varlıkta ek hisseler için kazanç elde etme hakkına sahip olduğunu söyledi. Ayrıca Goldenstone CEO’su Eddie Ni de konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Roxe, Blockchain tabanlı lider bir açık ödeme ağıdır ve blok zincirinin ödemeleri dönüştürme fırsatına şiddetle inanıyoruz. Roxe’un uyumlu, sağlam bir stratejiye bağlılığının onu bu pistte kazanan yapacağına inanıyoruz.

Son olarak bu anlaşmanın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
327.913,07 TL 2,75%
ethereumETH/TRY
18.297,08 TL 4,26%
tetherUSDT/TRY
16,78 TL 0,07%
usd-coinUSDC/TRY
16,79 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
3.740,81 TL 3,84%
binance-usdBUSD/TRY
16,78 TL 0,20%
cardanoADA/TRY
7,72 TL 3,02%
xrpXRP/TRY
5,39 TL 3,02%
solanaSOL/TRY
567,71 TL 4,89%
dogecoinDOGE/TRY
1,14 TL 3,47%
Bağlantıyı kopyala