Bitstamp, Shiba Inu (SHIB) Lansmanını Erteledi

bitstamp shiba inu shib lansmanini erteledi

Dün çıkan haberlere göre Avrupa’nın işlem hacmine göre en büyük borsası Bitstamp, Shiba Inu’yu (SHIB) listeleyeceğini açıklamıştı. Ancak, bugün bir erteleme kararı geldi. Bitstamp, Shiba Inu (SHIB) lansmanını ertelediğini duyurdu.

Bitstamp Shiba Inu (SHIB) Listelemesi Ertelendi

Bitstamp, resmi Twitter hesabı üzerinden bir duyuru yayımladı. Duyuruya göre, Avrupa’nın önde gelen borsası, Shiba Inu (SHIB) listelemesi için bir erteleme kararı aldı. Şirket durumun bazı teknik sorunlar nedeniyle gerçekleştirdiğini söyledi. Yaşanan teknik sorun nedeniyle lansman ileri bir tarihe ertelendi. Tabii şimdilik bu tarih hakkında net bir bilgi yok.

İlerleyen zamanda resmi duyuru yine Twitter üzerinden yapılacaktır.

Hatırlatmak gerekirse, Bitstamp, SHIB’i bu perşembe günü listeleyeceğini açıklamıştı. Hatta bugün erken saatlerde kullanıcılar, limit emirleri vermeye başlamıştı.

bitstamp shiba inu shib lansmanini erteledi 2

Coinbase Pro da geçtiğimiz aylarda benzer bir duyuruda bulunmuştu. Haziran ortasında Shiba Inu‘yu listeleyeceğini açıklayan borsa, söz konusu listelemeyi neredeyse 3 ay geciktirdi. Shiba Inu, ekim ayındaki büyük fiyat rallisinden önce, eylül ayında Coinbase’te işlem görmeye başladı.

SHIB, CoinMarketCap verilerine göre, haberin yazımı sırasında 0.00003488 dolardan işlem görüyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 485.713,39 TL 0,25%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.289,53 TL 3,95%
tether
Tether (USDT) 13,42 TL 0,61%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.895,73 TL 3,85%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,43 TL 0,30%
cardano
Cardano (ADA) 14,12 TL 5,22%
xrp
XRP (XRP) 8,07 TL 3,24%
solana
Solana (SOL) 1.207,29 TL 3,85%
terra-luna
Terra (LUNA) 855,74 TL 7,62%
polkadot
Polkadot (DOT) 239,52 TL 3,70%
Bağlantıyı kopyala