Bitso, Meksika Milli Futbol Takımı’nın Sponsoru Olacak

bitso meksika milli futbol takiminin sponsoru olacak

Kripto paraların benimsenmesiyle, kripto para borsaları da artık birçok alanda sponsor olarak boy göstermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde Latin Amerika kripto borsası Bitso, Brezilya São Paulo Futbol Kulübü (SPFC) ile üç yıllık bir sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Bu kez Bitso, bir sponsorluk anlaşmasına daha imza attı. Borsa, Meksika Milli Futbol Takımı’nın (Selección Mexicana de Fútbol) ilk kripto para borsası sponsoru oldu.

Bitso, Meksika Milli Futbol Takımı’nın İlk Kripto Para Borsası Sponsoru

Latin Amerika kripto borsası Bitso, sponsorluk anlaşmalarına devam ediyor. Meksika Milli Futbol Takımı (Selección Mexicana de Fútbol), Meksika’da kripto eğitim hizmetleri sağlamak için Bitso ile işbirliği yapacak. Ayrıca takım için borsa tarafından bir NFT koleksiyonu da tasarlanacak.

Bitso CEO’su ve kurucu ortağı Daniel Vogel konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Futbol takımımız bizi sürekli olarak yeni zirvelere ulaşma hayalleri kurmaya teşvik ediyor. Bu nedenle bölge genelinde teknolojiye ve yeniliğe erişimi teşvik etmek için daha iyi bir ortak isteyemezdik.

Ayrıca hatırlatmak gerekirse; 2021 yılının Kasım ayında Bitso, Meksika’nın Tigres Futbol Takımı ile de bir sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 487.259,99 TL 2,72%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.154,51 TL 0,82%
tether
Tether (USDT) 13,45 TL 0,31%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.895,33 TL 0,73%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,07%
cardano
Cardano (ADA) 13,72 TL 2,56%
solana
Solana (SOL) 1.220,74 TL 3,02%
xrp
XRP (XRP) 8,02 TL 1,21%
terra-luna
Terra (LUNA) 872,15 TL 1,77%
polkadot
Polkadot (DOT) 240,87 TL 2,95%
Bağlantıyı kopyala