Bitpanda, Shiba Inu için Euro İşlem Çifti Ekledi

bitpanda borsasi shiba inu icin euro ticaret cifti ekledi

PayPal’ın kurucu ortağı Peter Thiel tarafından desteklenen Avusturyalı kripto para ticaret platformu Bitpanda yaptığı duyuruda, Shiba Inu kripto para birimi için bir euro işlem çifti eklediğini açıkladı.

Shiba Inu Euro İşlem Çifti için Tarih 19 Kasım

Kripto para platform Bitpanda tarafından duyurulan SHIB/EUR çifti; şimdilik sadece post-only modunda olacak. Bu çift, 19 Kasım’da ticarete açılacak. Bu arada Shiba Inu sahipleri varlıklarını, Binance, Coinbase ve Bitvavo‘da euro ile karşı takas edebilirler.

bitpanda borsasi shiba inu icin euro ticaret cifti ekledi

Şu anda 4,1 milyar dolar değerinde olan Bitpanda, kripto dışında müşterilerinin değerli metallere, hisse senetlerine ve borsada işlem gören fonlara (ETF’ler) yatırım yapmasına da izin veriyor. Bunun yanında Bitpanda, eToro ve Revolut ile de rekabet içinde.

Bitpanda, Ağustos ayında, Peter Thiel‘in risk sermayesi şirketi Valar Ventures tarafından yönetilen bir finansman turu sırasında 263 milyon dolar toplamıştı.

Shiba Inu ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde ilk anahtarsız kripto para cüzdanı ZenGo, Shiba Inu’ya desteklediğini duyurmuştu. Cüzdanın kullanıcıları artık en popüler kripto paralardan biri olan SHIB‘i alıp satabilecek.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 668.184,96 TL 0,28%
ethereum
Ethereum (ETH) 56.604,23 TL 0,69%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.413,71 TL 3,36%
tether
Tether (USDT) 13,70 TL 0,61%
solana
Solana (SOL) 2.595,84 TL 3,34%
cardano
Cardano (ADA) 18,36 TL 3,15%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,68 TL 0,01%
xrp
XRP (XRP) 10,67 TL 5,70%
polkadot
Polkadot (DOT) 369,97 TL 6,02%
terra-luna
Terra (LUNA) 882,32 TL 12,66%
Bağlantıyı kopyala