bitcoinBTC/TRY
1.096.667,22 TL 0,46%
ethereumETH/TRY
58.928,65 TL 0,91%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,15%
bnbBNB/TRY
6.594,29 TL 0,75%
xrpXRP/TRY
17,49 TL 1,07%
solanaSOL/TRY
1.751,61 TL 3,11%
usd-coinUSDC/TRY
28,91 TL 0,11%
staked-etherSTETH/TRY
58.904,07 TL 0,83%
cardanoADA/TRY
10,92 TL 2,06%
dogecoinDOGE/TRY
2,35 TL 0,44%

Paylaş

BitMEX’te BTC ve USDT’den Sonra Sıra ETH’ye Geldi

bitmexte btc ve usdtden sonra sira ethye geldi

Kripto para borsası BitMEX, piyasa değeri bakımından en büyük 2.kripto para birimi olan Ethereum (ETH) desteği eklediğini açıkladı. Kullanıcılar artık Bitcoin (BTC) ve Tether’den (USDT) sonra ETH de alıp satabilecek.

BitMEX, Ethereum (ETH) Desteği Ekledi

BitMEX’te Bitcoin ve Tether desteği bulunuyordu. Şimdi bu desteğe Ethereum da eklendi. Şirket, fiat on-ramp servisini geçen kasım ayında başlatmıştı. Bu servis sayesinde Visa ve Mastercard gibi ödeme yöntemlerinin yanında Apple Pay gibi kartlar da destekleniyor.

Bu arada şirketin, euro ve İngiliz sterlini de dahil olmak üzere birçok fiat para birimini desteklediğini de belirtelim.

Aynı zamanda U.Today‘in haberine göre, BitMEX, daha fazla coin eklemek için çalışmalarına devam ediyor.

2018 yılındaki ayı piyasasında öne çıkan kripto borsası BitMEX,  borsası, kurucularının ABD hükümeti tarafından kara para aklamayı önlememekle suçlanmasının ardından gözden düşmüştü. Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu, ABD müşterilerinin kripto para ticareti yapmasına izin vererek kuralları çiğnediği sonucuna vardı.

O zamanlardan beri şirket, KYC desteği gibi önlemleri uygulayarak, katı mevzuat uyumluluğuna önem vermesiyle dikkat çekti. Ancak tabii ki yine de tüm yaşananlar borsanın popülerliğini olumsuz etkiledi.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala