Bitmex CEO’su: Kripto Sektörü Dengelendi

bitmex ceosu kripto sektoru dengelendiefd

Kripto para sektörü son dönemde inişli çıkışlı bir dönemden geçiyor. Sektörün önde gelen isimleri de sektör hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Bu kez bir değerlendirme de bulunan isim de BitMEX CEO’su Stephan Lutz‘dan geldi.

Bitmex CEO’su Kripto Sektörü ile İlgili Olumlu Tablo Çizdi

BitMEX CEO’su Stephan Lutz, kripto para sektörünün, FTX’in ve büyük borç verenlerin 2022’de uzun süreli etkileri olan çöküşüne rağmen bir yeniden canlanma dönemi yaşadığına inanıyor.

bitmex ceosu kripto sektoru dengelendidfbvfgb

BitMEX CEO’su Stephan Lutz

BitMEX CEO’su Stephan Lutz, 2023’e yaklaşık beş ay kala artan kullanıcı sayılarına ve alım satım faaliyetlerine dikkat çekerek daha geniş bir alan için olumlu bir tablo çizdi. Lutz, 2022’nin sonlarında CEO vekili olarak göreve başladı ve aynı zamanda baş mali işler sorumlusu görevlerini de yürüttüğünü de belirtelim.

BitMEX CEO’su Stephan Lutz, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Geçen yıl endüstride bir dengelenme gördük. More, rezervlerin kanıtı, net varlık saklama ve sabırlı güvenlik ihtiyacına dikkat etmeye başladı. İstikrarlı bir şekilde ticaret yapmaya devam ediyor. Ücret indirimlerinden ödüllere kadar borsada birçok avantaj sağlıyor.

Bunun yanında Lutz, BitMEX’in kârlı olmaya devam ettiğini ve sektördeki türev tekliflerine odaklanmaya devam ederken 2023’te kullanıcı sayısında artış gördüğünü söylüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
546.785,31 TL 2,63%
ethereumETH/TRY
37.687,47 TL 1,92%
tetherUSDT/TRY
20,15 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
6.190,95 TL 1,86%
usd-coinUSDC/TRY
20,15 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
10,19 TL 1,09%
cardanoADA/TRY
7,54 TL 1,78%
staked-etherSTETH/TRY
37.686,46 TL 1,85%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 1,57%
matic-networkMATIC/TRY
17,93 TL 2,45%
Bağlantıyı kopyala