bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 62,887.85 2.03%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,038.54 0.38%
bnb
BNB (BNB) $ 549.32 2.59%
solana
Solana (SOL) $ 137.36 0.97%
xrp
XRP (XRP) $ 0.498008 0.16%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.448832 0.71%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.148506 1.03%

Bitmex CEO’su: Kripto Sektörü Dengelendi

bitmex ceosu kripto sektoru dengelendiefd

Kripto para sektörü son dönemde inişli çıkışlı bir dönemden geçiyor. Sektörün önde gelen isimleri de sektör hakkında değerlendirmelerde bulunuyor. Bu kez bir değerlendirme de bulunan isim de BitMEX CEO’su Stephan Lutz‘dan geldi.

Bitmex CEO’su Kripto Sektörü ile İlgili Olumlu Tablo Çizdi

BitMEX CEO’su Stephan Lutz, kripto para sektörünün, FTX’in ve büyük borç verenlerin 2022’de uzun süreli etkileri olan çöküşüne rağmen bir yeniden canlanma dönemi yaşadığına inanıyor.

bitmex ceosu kripto sektoru dengelendidfbvfgb

BitMEX CEO’su Stephan Lutz

BitMEX CEO’su Stephan Lutz, 2023’e yaklaşık beş ay kala artan kullanıcı sayılarına ve alım satım faaliyetlerine dikkat çekerek daha geniş bir alan için olumlu bir tablo çizdi. Lutz, 2022’nin sonlarında CEO vekili olarak göreve başladı ve aynı zamanda baş mali işler sorumlusu görevlerini de yürüttüğünü de belirtelim.

BitMEX CEO’su Stephan Lutz, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Geçen yıl endüstride bir dengelenme gördük. More, rezervlerin kanıtı, net varlık saklama ve sabırlı güvenlik ihtiyacına dikkat etmeye başladı. İstikrarlı bir şekilde ticaret yapmaya devam ediyor. Ücret indirimlerinden ödüllere kadar borsada birçok avantaj sağlıyor.

Bunun yanında Lutz, BitMEX’in kârlı olmaya devam ettiğini ve sektördeki türev tekliflerine odaklanmaya devam ederken 2023’te kullanıcı sayısında artış gördüğünü söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala