BitGo, NFT Cüzdanı ve Güvenli Saklama Hizmeti Sunuyor

bitgo nft cuzdani ve guvenli saklama hizmeti sunuyordf

NFT sektörü hızlı bir şekilde büyümeye devam ederken, birçok farklı alandan şirket NFT sektöründe yaptığı çalışmaları ile gündeme gelmek istiyor. Son olarak dijital varlık saklama, güvenlik ve likidite hizmetleri sağlayıcısı BitGo, kurumlara yönelik yeni bir NFT sıcak cüzdan ve saklama çözümünü başlattı.

BitGo’dan NFT Cüzdanı ve Güvenli Saklama Hizmeti

Kripto şirketi BitGo, kurumlara yönelik yeni bir NFT sıcak cüzdan ve saklama çözümünü piyasaya sürüyor. Şirket bu konu hakkında yaptığı açıklamada, pazar yerlerini, perakende platformlarını ve NFT portföy sahiplerini hedefleyen hizmet, BitGo‘nun 700 kurumsal müşterisinin NFT‘leri güvenli bir şekilde almasını, tutmasını ve göndermesini sağlayacak.

bitgo nft cuzdani ve guvenli saklama hizmeti sunuyorfsdf

BitGo CEO’su Mike Belshe konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

NFT alanı, artan kullanım durumları ve uygulamaları ile birlikte geçen yıl büyük bir büyüme kaydetti. Daha fazla inşaatçı gerçek dünya sorunlarını çözüyor ve daha fazla yatırımcı katılıyor. Eksik olan, bu dijital varlıkları ve sahiplerini koruyacak kurumsal altyapıdır.

Son olarak hatırlatmak gerekirse MetaMask, firmaların uyumluluk gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için BitGo ile el sıkışmıştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
331.895,58 TL 2,44%
ethereumETH/TRY
18.840,66 TL 4,26%
tetherUSDT/TRY
16,75 TL 0,00%
usd-coinUSDC/TRY
16,79 TL 0,11%
bnbBNB/TRY
3.813,55 TL 3,77%
binance-usdBUSD/TRY
16,78 TL 0,14%
xrpXRP/TRY
5,44 TL 0,84%
cardanoADA/TRY
7,73 TL 0,80%
solanaSOL/TRY
590,50 TL 5,79%
dogecoinDOGE/TRY
1,14 TL 1,60%
Bağlantıyı kopyala