Bitget ve BitKeep’ten Ortak Launchpad

bitget ve bitkeepten ortak launchpad

Kripto para borsası Bitget ve kripto para cüzdanı BitKeep, ortak Launchpad başlattığını açıkladı. Bitget Launchpad’in temel amacının umut vaat eden kripto para projelerine kolay erişim sunmak sunmak olduğunu söyledi. Bu da tabii ki kripto ekosisteminin desteklenmesi demek.

Bitget ve BitKeep, Ortak Launchpad Başlattı

Bitget ve BitKeep, birlikte ilk Launchpad’ini başlattığını açıkladı. Kullanıcıların Launchpad’e katılmak için hesaplarında kripto para tutmaları ya da al sat yapmaları yeterli. İkili bu sayede, projelerin bilinirliğini üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Konuyla ilgili konuşan Bitget’in Marka Başkanı Yvonne Tee şunları söyledi:

“2020’de başlayan pandemiden bu yana dünya genelinde yeni normale adaptasyonla uğraşılmasına rağmen kripto sektörü son on iki ayda gelişmeye devam etti. Asya’nın önde gelen kripto para cüzdanı BitKeep ile beraber Launchpad’imizi başlatmaktan dolayı son derece heyecanlıyız. Kullanıcılarımıza son teknoloji ürünü deneyimler sunarken kazandıran yatırım fırsatlarıda getirerek bu konudaki çalışmalarımızı devam ettireceğiz”

BitKeep yöneticisi Alex ise katılım için gereksinimleri düşük tuttuklarını ve böylece daha geniş bir topluluğun bundan faydalanacağını söyledi.

bitget ve bitkeepten ortak launchpad 2

Şimdi gelelim Launchpad’in detaylarına.

İlk proje Contents Shopper Token (CST) oldu. Kayıtlar 10 Ocak 2022 saat 11:00’da başladı. 12 Ocak 2022 saat 11:00’da sona erdi. ayıtlı kullanıcılar CST projesinin piyango çekilişine katılmaya hak kazandı.

Contents Shopper Token (CST) al-sat işlemlerine CST/USDT işlem çifti üzerinden 13 Ocak 2022 saat 11:00’da başlanabilecek. Daha fazla bilgi alabilmek için buraya tıklayınız.

Bitget Borsası Hakkında

Bitget borsası, Temmuz 2018’de Singapur’da kuruldu. 48 ülkede 1.8 milyon kullanıcıya hizmet veren şirket, ”Better Trading Better Life (Daha iyi ticaret, daha iyi yaşam)” misyonu ile hareket ettiğini söylüyor. Eylül 2021’de şirket, Juventus ile kol sponsorluğu yaparak gündeme geldi. Bundan kısa bir süre sonra da PGL Major’ın resmi eSpor kripto partneri olduğunu açıkladı.

Bitget hakkında daha detaylı bilgiler almak için aşağıdaki web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Resmi Web Site: https://www.bitget.com/tr/ 
TR Telegram: https://t.me/bitgetturkiye 
TR Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey
Instagram: https://www.instagram.com/bitget_official/ 
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/ 

BitKeep Nedir?

Asya’nın önde gelen kripto para cüzdanı olan BitKeep, Mayıs 2018’de kullanıma sunuldu. 168 ülkede 6 milyondan fazla kullanıcısı bulunan BitKeep‘in Polygon, Solana, BSC, ETH, OEC dahil olmak üzere, Top 30 halka açık zincirle stratejik ortaklığı bulunuyor. Resmi olarak tanınan ve üçüncü taraf saklama cüzdanı olan BitKeep, dünyanın en büyük DeFi girişimini oluşturmayı planlıyor.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 475.949,63 TL 1,34%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.839,99 TL 0,95%
tether
Tether (USDT) 13,45 TL 0,55%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.047,43 TL 5,49%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,45 TL 0,03%
cardano
Cardano (ADA) 14,79 TL 2,86%
solana
Solana (SOL) 1.324,16 TL 4,58%
xrp
XRP (XRP) 8,18 TL 4,50%
terra-luna
Terra (LUNA) 904,02 TL 9,68%
polkadot
Polkadot (DOT) 245,71 TL 1,81%
Bağlantıyı kopyala