Bitcoin Madencisi CleanSpark, 426 BTC Sattı

bitcoin madencisi cleanspark 426 btc sattisdd

Bitcoin madencisi CleanSpark, Temmuz ayında 426 BTC satışından ortalama 8,8 milyon dolar kazandı. Şirket, en son aylık güncellemesinde, gelirlerini şirketin büyümesini ve faaliyetlerini finanse etmek için kullanmayı planlıyor.

CleanSpark, 426 BTC Sattı! 8,8 Milyon Dolar Kazandı

Genel olarak kripto para piyasası hareketli dönemlerden geçerken birçok şirket bu hareketli dönemi en az hasar ile atlatmak istediği için çalışmalarını hızlandırıyor.

Son olarak Bitcoin madencilik şirketi CleanSpark, daha iyi bir anlaşma sağlamak için uygun piyasa koşullarından yararlanarak Haziran ve Temmuz ayları arasında 2.861 madencilik kulesi satın aldığını duyurdu. Bunun yanında geçtiğimiz ay 1.061 Whatsminer M30S makinesi satın alarak toplam hash oranını saniyede 93 petahash (PH/s) artırmıştı.

bitcoin madencisi cleanspark 426 btc sattiad

CleanSpark CEO’su Zach Bradford, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bu pazarda benzeri görülmemiş fırsatlar görüyoruz. Verimlilik, çalışma süresi ve yürütmeye odaklanan operasyonel stratejimizin bu ölçümlerin sürekli olarak gelişmesine olanak sağlayacağına inanıyoruz.

Ayrıca detaylandırmak gerekirse şirket, Temmuz ayında 384 Bitcoin (BTC) çıkardı. Bunun yanında sonuna kadar 519 BTC’yi rezervlerinde tuttu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
386.908,77 TL 7,75%
ethereumETH/TRY
30.814,14 TL 7,86%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,18%
usd-coinUSDC/TRY
17,95 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.147,95 TL 5,41%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
6,11 TL 9,57%
cardanoADA/TRY
8,48 TL 11,39%
solanaSOL/TRY
674,70 TL 7,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,27 TL 12,13%
Bağlantıyı kopyala