Anasayfa Kripto Paralar Bitcoin için Riskli Seviyeler Açıklandı

Bitcoin için Riskli Seviyeler Açıklandı

2018'in başında bu yana büyük kayıplar gören Bitcoin için kripto para analisti ve ekonomist olan Alex Krüger riskli seviyeleri açıkladı. Krüger, değerlendirmesinde şu anda uzun vadeli yatırımcılar için ciddi riskler olduğunu belirti...

0
Bitcoin Risk Seviyeleri

22 Ocak’ta borsada olmaması gereken bir satış yaşandı ve Bitcoin anlıkta olsa değer kaybı yaşadı. Şuanda fiyatlar toparlanma sürecinde olsa da 3600 doların altında. Birçok uzmana göre ise Bitcoin’in destek fiyatı 3100 dolar. Eğer büyük çaplı bir değişiklik olmaz ise fiyatlar bu aralıkta uzun süre daha sıkışıp kalacaktır.

Fiyatlarda Son Durum

Aralık 2018’den bu yana Bitcoin fiyatında büyük değişimler yaşanmadı. Şuanda fiyatlar 3500 ile 4000 dolar arasında gidip geliyor. Verileri detaylı incelediğimizde ise fiyatların burada olması oldukça normal çünkü işlem hacimlerinde bir artış yok. Kripto para analisti ve ekonomist olan Alex Krüger, Bitcoin’in son 48 saatte kısa vadeli bir dalgalanma yaşayacağını belirtti. Bugün fiyatlar anlık olarak 3500 doların altında kalsa da kripto para buradan çabucak çıkmasını bildi. Krüger geçen ay ki analizinde ise uzun vadeli kripto yatırımlarının riskli olduğunu ve anlık al-sat veya arbitraj gibi faaliyetlerin şuanda daha avantajlı olduğunu belirtmişti.

Bitcoin Cash ve EOS’da ise hareketlilik söz konusu. Son 24 saat içerisinde bu iki varlık %8 ve %4 oranında değer kazandı. Eğer Bitcoin önümüzde ki 3-4 gün içerisinde kısa vadeli ivme hareketlerine devam ederse, altcoinlerde ki artışta daha fazla olacaktır. Başka bir kripto analisti DonAlt’ın açıklamasına göre, Bitcoin’in 3700 doların altında kaldığı her değer riskli ve burada uzun süre kalındığında fiyatların daha da aşağıya gelecek.