Bingbon ve TradingView Güçlerini Birleştirdi

bingbon artik tradingview uzerinden kullanilabilir

Borsalarla analiz platformlarının entegrasyonu kullanıcıların işlerini kolaylaştırması açısından oldukça önemli. Bu sayede yatırımcılar analizlerini yaparken, iki farklı platform arasında geçiş yapmak zorunda kalmıyor. Böyle entegrasyonlardan biri de Bingbon ve TradingView ikilisi arasında yaşandı. Gelişmiş sosyal kripto ticaret platformu Bingbon, TradingView piyasa analiz platformuna ve sosyal ağına entegre edileceğini açıkladı. Şirket, hizmetine doğrudan TradingView web sitesinden veya masaüstü uygulamasından doğrudan erişim sağlayacak.

TradingView kullanıcı veri tabanı 30 milyondan fazla aktif günlük kullanıcı sahip olduğu için Bingbon, API teknolojisi ile web platformuna entegre edilecek ve potansiyel müşterileri doğrudan hedef kitlenin kaynağına götürecek.

Piyasa analiz platformunun kullanıcıları artık doğrudan TradingView’in web sitesinden sipariş gönderebiliyor. Bunu yapmak için, hesaplarını bağlamaları veya yeni bir hesap oluşturmaları ve ardından platformun web arayüzü üzerinden aracı kuruma bağlanmaları gerekecektir. Bingbon’un entegrasyonu, her iki web sitesindeki kullanıcıların birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayacak.

Bingbon ve TradingView Entegrasyonu Kullanıcılara Yarayacak

TradingView ile ortaklık, Bingbon kullanıcıları için birçok fırsat yaratacak. Entegrasyon, kullanıcıların emirleri doğrudan TradingView tarafından sağlanan grafikte açabilmesine olanak sağlayacak. Böylece, yeni başlayan yatırımcıların farklı platformlarda farklı grafikleri analiz etmek zorunda kalmadan stratejilerini kullanmalarına yardımcı olacak.

TradingView’in ekosistemi her gün gelişiyor. Bingbon gibi aracı kurumlarla beraber, hem profesyonel hem de yeni başlayan yatırımcılar için en iyi çözümler sunulmaya devam ediliyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 407.807,80 TL 3,26%
ethereum
Ethereum (ETH) 29.548,37 TL 3,06%
cardano
Cardano (ADA) 21,77 TL 7,54%
tether
Tether (USDT) 8,44 TL 0,30%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.689,43 TL 6,56%
xrp
XRP (XRP) 9,37 TL 2,13%
solana
Solana (SOL) 1.363,04 TL 1,10%
polkadot
Polkadot (DOT) 309,84 TL 2,05%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,07 TL 1,78%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,44 TL 0,12%
Copy link
Powered by Social Snap