Binance’ten Kurumsal Kullanıcılar için Yeni Platform

binance kurumsal kullanicilar icin yeni platform baslatiyorfs

Kripto para borsası Binance son dönemde yaptığı yeni çalışmalar ile gündemde kalmayı başarıyor. Son olarak Binance, resmi Twitter hesabı üzerinden “Binance Institutional” olarak adlandırılan yeni platformunu duyurdu. Binance bu platform ile kurumsal tekliflerini ve hizmetlerini genişletmeyi hedefliyor.

Binance’ten Kurum Odaklı Platform: Binance Institutional

Binance, kurumsal tekliflerini ve hizmetlerini yükseltmek amacıyla kurumsal kullanıcılar için yeni bir platformu olan Binance Institutional‘ı piyasaya sürüyor. 

Söz konusu kapsamlı bir ürün paketi ve olağanüstü piyasa likiditesinin yanı sıra Binance Institutional şirketler, varlık yöneticileri, hedge fonları, aile ofisleri, likidite sağlayıcıları, madenciler, yüksek net dahil olmak üzere her tür kurumsal kullanıcı için özelleştirilmiş çözümler sunuyor.

Resmi blog gönderisine göre; Binance Institutional, yürütme ve tezgah üstü (OTC) hizmetler, varlık yönetimi ve saklama, komisyoncu programı ve likidite programı sunacak.Ayrıca ticaret çözümleri, getiri ürünleri, profesyonel hizmetler ile veri ve raporlama gibi kurumsal düzeyde ürün ve hizmetler sunmayı planlıyor.

Binance konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Binance, kurumsal tekliflerini ve hizmetlerini yükseltmek amacıyla VIP ve kurumsal kullanıcılar için yeni bir amiral gemisi olan Binance Institutional platformunu piyasaya sürüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
320.813,78 TL 0,26%
ethereumETH/TRY
17.647,75 TL 0,53%
tetherUSDT/TRY
16,76 TL 0,00%
usd-coinUSDC/TRY
16,78 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
3.637,39 TL 0,41%
binance-usdBUSD/TRY
16,79 TL 0,15%
xrpXRP/TRY
5,34 TL 1,69%
cardanoADA/TRY
7,53 TL 0,10%
solanaSOL/TRY
551,62 TL 0,40%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 0,65%
Bağlantıyı kopyala