bitcoinBTC/TRY
738.558,06 TL 2,65%
ethereumETH/TRY
45.125,96 TL 3,34%
tetherUSDT/TRY
27,34 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.876,81 TL 1,52%
xrpXRP/TRY
13,89 TL 1,54%
usd-coinUSDC/TRY
27,34 TL 0,04%
staked-etherSTETH/TRY
45.116,67 TL 3,36%
cardanoADA/TRY
6,81 TL 1,74%
dogecoinDOGE/TRY
1,68 TL 1,57%
solanaSOL/TRY
542,66 TL 4,23%

Paylaş

Binance’ten FTX karşılaştırmalarına tepki

Binance ile Arjantinin yollari ayrildi

Kripto para borsası Binance‘ten FTX kıyaslamalarına tepki geldi. Borsanın Bölgesel Piyasalar Başkanı Richard Teng, küresel kripto para borsasının mali açıdan güvende olduğunu belirtti. Teng, son dönemlerdeki düzenleyici baskıları ve bölgesel zorluklara rağmen FTX ile hiçbir şekilde benzemediklerini ifade etti.

Binancein Guc Kaybi Suruyor22

Binance yöneticisinden kritik açıklamalar

Singapur’da düzenlenen 2023 Token2049 konferansında konuşan Teng, Binance‘in bölgesel birimlerinin karşılaştığı çeşitli zorluklara değindi. Teng, gelecekte kurucu Changpeng Zhao’dan görevi devralmak üzere hazırlandığına dair haberleri de önemsemedi.

Binance‘in birkaç yıldır farklı sorunlarla karşılaşmasına değinen Teng, finansal olarak güçlü olduklarını ve müşterilerin para çekme işlemlerini her durumda gerçekleştirdiğini söyledi. Teng, düzenleyicilerin incelemelerini memnuniyetle karşıladıklarını vurguladı.

Teng, “FTX’ten sonra farklı söylentiler ve FUD vardı. İnsanlar bizi ilişkilendirmeye çalıştı ki bu tamamen doğru değil. Varlıklarımız bire bir destekleniyor” ifadelerini kullandı. Üst düzey yöneticilerin Binance’ten ayrılığına ilişkin de konuşan Teng, borsanın altı yıl içinde kaydettiği muazzam büyümenin onu spot ışıklarının altında bırakmaya devam ettiğini ifade etti.

Borsanın Rusya planlarına ilişkin de “Rusya’ya yönelik planlarımız konusunda, son birkaç hafta içinde tüm seçeneklerin masada olduğunu çok net bir şekilde ifade ettik. İleriye dönük olarak söz konusu franchise için ne yapmamız gerektiğini araştırmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala