Binance ve FTX, Voyager İçin En Yüksek Teklifleri Verdi

binance ve ftx voyager icin en yuksek teklifleri verdi

İflas eden kripto borç verme platformu Voyager Digital için teklifler verilmeye devam ediyor. Kaynaklara göre Voyager için Binance ve FTX en yüksek teklifi veren şirketler oldu.

Voyager İçin En Yüksek Teklif Binance ve FTX’ten Geldi

Kripto para borsaları FTX ve Binance, iflas eden kripto borç verme platformu Voyager Digital varlıkları için en çok teklifi veren şirketler arasında yer alıyor. Konu hakkında bilgisi olan kişiler tarafından aktarılan bilgilere göre Voyager şimdilik bu teklifleri kabul etmedi.

Aktarılan bilgilere göre Binance’in mevcut teklifi FTX’in teklifinden biraz daha yüksek olsa da her iki kripto para borsasının yaklaşık 50 milyon dolarlık bir teklif verildiği belirtildi. 2019 yılında kurulan Voyager, müşteri mevduatlarını alan, onlara faiz ödeyen ve varlıkları diğer taraflara ödünç veren bir kripto kredi platformu olarak öne çıktı. 2019 yılında halka açılan şirketin hisseleri 2021 yılında zirveyi gördü ve şirketin piyasa değeri 3.9 milyar dolar olarak açıklandı.

binance ve ftx voyager icin en yuksek teklifleri verdi 2

Temmuz 2022’de iflas başvurusu sırasında Voyager, toplam varlıkları 5 milyar dolar ve toplam borçlarının 4.9 milyar dolar olduğunu belirtti. FTX ve Binance, kripto para piyasalarında yaşanan düşüş esnasında değer kazanan şirketler arasında yer aldı. Her iki kripto para borsası da ticaret pazarında paylarını artırmayı başardı. Bunun yanında Sam Bankman-Fried’in sahibi olduğu kripto para borsası FTX, kripto şirketlerinin zor günler geçirdiği dönemde birkaç sorunlu kripto şirketini satın aldı. Voyager’ın varlıklarına 13 Eylül tarihinde teklif verilmeye başlandı. Voyager varlıklarına teklif veren şirketler arasında Binance ve FTX’in yanında Wave Financial ve CrossTower’da yer aldı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
345.088,61 TL 3,37%
ethereumETH/TRY
24.116,44 TL 4,48%
tetherUSDT/TRY
18,27 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
18,28 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
4.860,32 TL 1,38%
binance-usdBUSD/TRY
18,25 TL 0,21%
xrpXRP/TRY
7,55 TL 7,46%
cardanoADA/TRY
8,05 TL 2,99%
solanaSOL/TRY
577,54 TL 3,78%
dogecoinDOGE/TRY
1,07 TL 0,53%
Bağlantıyı kopyala