Binance.US CEO’su Kripto Kışından Endişeli Değil

binance us ceosu kripto kisindan endiseli degil

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın Amerika Birleşik Devletleri operasyonlarını yürüten Binance.US CEO’su, kripto para piyasalarında yaşanan durumları değerlendirdi. Binance.US CEO’su yaşanan kripto kışından endişeli olmadığını belirtti.

Binance.US Kripto Para Piyasalarında Yaşananlardan Endişeli Değil

Kripto para piyasalarında düşüş devam ederken, bazı kripto şirketleri küçülmeye giderek işten çıkartmalar gerçekleştirmişti. Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto borsası Binance’ın ABD operasyonlarını yürüten Binance.US CEO’su, mevcut durum hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Binance.US CEO’su Brian Shroder, Eylül 2021’de görevine başlamıştı.

binance us ceosu kripto kisindan endiseli degil 2

Binance.US döneminde yaşanan bu durumlar, Binance.US için çalkantılı bir dönemi işaret ediyordu. Ancak yeni CEO ile birlikte Binance.US kısa süre içinde toparlandı. Shroder, yaptığı açıklamada, “Nisan ayında 4.5 milyar dolarlık bir değerlemeyle, 200 milyon dolarlık bir başlangıç turunu yeni yükselten Binance.US, bu turun devamı olarak önümüzdeki aylarda daha fazla fon duyurmaya hazırlanıyoruz.” ifadesini kullandı. Shroder, diğer kripto para şirketlerinin küçülmeye gittiği mevcut durumda, Binance ile birlikte Binance.US şirketinin de daha fazla büyümeye odaklandığını belirtti. Shroder diğer kripto şirketlerinden çıkartılan personeller ve Binance.US için gelecek planları açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

İster Coinbase tarafından teklifleri iptal edilmiş olsun, ister Gemini tarafından işten çıkartılmış olsun, isterse halen bu şirketlerde olsun, farklı sektörlerden her türlü çalışana açığız. Elbette ki bu tür adayların hepsiyle bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Kripto para piyasalarında yaşanan düşüşler karşısında Binance’in güçlü kalmaya devam edeceğini düşünüyorum. Binance Stadyumu olmamasının bir nedeni bulunuyor. Coinbase’in 30 saniyelik bir Super Bowl reklamı için harcanan tutarı, 2021 yılında oluşturduğumuz tüm pazarlama bütçemizden daha düşük olmasının da bir nedeni var. Bu gibi nedenlerle Binance ve Binance.US olarak kripto kışından dolayı endişeli değiliz.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
390.606,27 TL 7,48%
ethereumETH/TRY
31.268,78 TL 6,07%
tetherUSDT/TRY
17,97 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
17,94 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.099,31 TL 8,16%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,19%
xrpXRP/TRY
6,18 TL 8,87%
cardanoADA/TRY
8,48 TL 13,00%
solanaSOL/TRY
653,16 TL 11,63%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 13,62%
Bağlantıyı kopyala