Binance, SHIB Spot İşlemlerinin Yüzde 30’unu Oluşturuyor

binance shib spot islemlerinin yuzde 30unu olusturuyor 2

Meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB), uzun süredir birçok borsanın dikkatini üzerine çekiyor. Hal böyle olunca birçok borsa da Shiba Inu’yu listeleme kararı alıyor. Son istatistiklere göre, Shiba Inu’nun işlem hacminin en yüksek olduğu borsa ise Binance oldu. Yani Binance, Shiba Inu’nun spot ticaret hacminin önemli bir bölümünü oluşturuyor.

Binance, SHIB’in Spot Ticaret Hacminin Önemli Bölümünü Oluşturuyor

CoinMarketCap istatistiklerine göre, Shiba Inu‘nun (SHIB) spot ticaret hacminin yaklaşık olarak yüzde 30,54’ü kripto para borsası Binance’de. Bunun yanında Binance.US ise Shiba Inu ticaret hacminin yüzde 0,87’sini oluşturuyor.

binance shib spot islemlerinin yuzde 30unu olusturuyor

Shiba Inu’nun Binance’deki işlem hacmi, borsanın dünyanın önde gelen kripto para birimi ticaret platformu olma konumuna bağlanabilir. Bu sayede Shiba Inu‘nun bilinirliği de artıyor. Ayrıca bu durum Shiba Inu‘nun değerinin artmasına da olanak tanıyor.

Bunun yanında sosyal medya etkinliğinden büyük ölçüde yararlanan SHIB, sayısız platformda da listelenmeye devam ederek 2,5 milyonun üzerinde takipçiye ulaştı. Daha önce de belirttiğimiz üzere Shiba Inu sahiplerinin sayısı her geçen gün daha çok artıyor.

Ayrıca Shiba Inu‘nun değeri, Robinhood’ta listelenme ile ilgili yapılan paylaşımdan sonra yüzde 16 oranında bir artış yaşadı.

Son olarak haberin yazımı esnasında Shiba Inu‘nun (SHIB) CoinMarketCap verilerine göre; 0.00003196 dolardan işlem gördüğünü de belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
467.775,62 TL 0,42%
ethereumETH/TRY
31.049,01 TL 1,48%
tetherUSDT/TRY
15,86 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
15,84 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
4.766,79 TL 1,94%
xrpXRP/TRY
6,52 TL 1,07%
binance-usdBUSD/TRY
15,80 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
8,28 TL 2,52%
solanaSOL/TRY
808,27 TL 1,14%
dogecoinDOGE/TRY
1,35 TL 1,65%
Bağlantıyı kopyala