Binance Labs, Ankr’a Stratejik Yatırım Yapıyor

binance labs ankra stratejik yatirim yapiyorad

Kripto para borsası Binance son dönemde yaptığı çalışamalar ve yatırımlar ile adından sıkça söz ettiriyor. Çıkan son haberlere göre; Binance’in risk sermayesi kolu ve hızlandırıcısı Binance Labs, Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr’a stratejik bir yatırım yapıyor.

Binance Labs, Ankr’a Yatırım Yapıyor

Binance Labs, Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr’a stratejik bir yatırım yapacağını açıkladı. Söz konusu açıklama Binance Labs’ın resmi blog sayfası üzerinden yapıldı.

binance labs ankra stratejik yatirim yapiyorsffds

Binance Labs’in stratejik yatırımı, Ankr’ın blok zinciri ağlarının ölçeklenebilirliğini daha da geliştirmesine yardımcı olacak. Ankr daha önce BNB Chain ve BNB Liquid Stake’e açık kaynaklı katkılarda bulunmuştu. BNB Chain’in çekirdek altyapısının oluşturulmasına yardımcı oldu.

Ek olarak, Ankr, Erigon ve Arşiv Düğümü yükseltmelerinin yanı sıra en son BNB Uygulama Yan Zinciri (BAS) ölçeklenebilirlik çözümünü uygulayarak BNB ekosistemini daha da geliştirdi.

Ankr’ın kurucu ortağı Ryan Fang, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Stratejik bir yatırımcı olarak Binance Labs’e sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. BNB Chain, bugüne kadarki en yüksek miktarda günlük işlem ve aktif kullanıcıya sahip zincir. BNB Chain’e yardım etmeye kararlıyız. daha fazla ölçeklendirme, BNB token yardımcı programını geliştirme ve Binance Application Sidechain (BAS) ekosistemini genişletme.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.821,91 TL 0,19%
ethereumETH/TRY
25.412,05 TL 0,92%
tetherUSDT/TRY
18,57 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.485,48 TL 0,15%
usd-coinUSDC/TRY
18,59 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
9,21 TL 2,42%
binance-usdBUSD/TRY
18,59 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
8,05 TL 0,04%
solanaSOL/TRY
632,65 TL 0,34%
dogecoinDOGE/TRY
1,22 TL 0,44%
Bağlantıyı kopyala