Binance, Hindistan Operasyonları İçin İdeal Bir Nokta Arıyor

binance hindistan operasyonlari icin ideal bir nokta ariyor

Kripto para borsası Binance, pek çok ülkede faaliyet gösteriyor. Düzenleyicilere uygun adımlar atan Binance’in Hindistan operasyonlarını başlatmak için ideal bir nokta aradığı aktarıldı.

Binance, Hindistan Faaliyetleri İçin Görüşmelere Devam Ediyor

Bir Binance sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre, ticaret hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Hindistan operasyonlarını başlatmak için görüşmelere devam ediyor ve ideal noktayı arıyor. Sözcü açıklamasında, Binance’in Hindistan’daki gelişmeleri yakından takip ettiğini. Güney Asya pazarının piyasaya olan yaklaşımını uyumlu bir şekilde anlamak için farklı paydaşlarla görüşme içinde olduklarını belirtti.

binance hindistan operasyonlari icin ideal bir nokta ariyor 2

Binance’in LinkedIn sayfasında yer alan açık pozisyonlara bakıldığında şirketin Hindistan ve Güney Asya için önemli departmanlarda görevlendirilmek üzere çalışan aradığı görülüyor. Bu pozisyonlar arasında, “Devlet İlişkileri Başkanı”, “Düzenleyici Danışmanı”, “Satın Alma Başkanı”, “İletişim ve Halkla İlişkiler Lideri” ve “İçerik Pazarlama Uzmanı” yer alıyor. Hindistan’ın yeni kripto vergi yasası ve ödeme çözümlerini engelleme hamlelerine rağmen nüfusun yarısından fazlasının 30 yaşının altında olduğu 1.4 milyarlık nüfusu olan Hindistan’a Binance’in ve diğer kripto para borsalarının gelmesi, kripto ekosistemi için önemli bir gelişme gibi duruyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
322.806,26 TL 2,15%
ethereumETH/TRY
17.732,82 TL 4,35%
tetherUSDT/TRY
16,69 TL 0,12%
usd-coinUSDC/TRY
16,71 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
3.623,83 TL 2,54%
binance-usdBUSD/TRY
16,72 TL 0,08%
xrpXRP/TRY
5,25 TL 2,92%
cardanoADA/TRY
7,51 TL 1,26%
solanaSOL/TRY
553,06 TL 3,83%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 3,26%
Bağlantıyı kopyala