Binance, GE’nin Eski İletişim Sorumlusu ile Çalışacak

binance genin eski iletisim sorumlusu ile calisacak

Günlük işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu olan Binance, ekibini büyütmeye devam ediyor. Bir süre önce, ülkelerdeki düzenleyicilere daha fazla uymak için yeni adımlar atacağını açıklayan Binance, yaptığı açıklamayla, daha önce General Electric (GE) ve Edelman’da yöneticilik yapmış olan Patrick Hillmann‘ı bünyesine kattığını duyurdu. Hillmann, Binance’te iletişim sorumlusu olarak çalışacak.

Binance, GE’nin Eski İletişim Sorumlusu Patrick Hillmann’ı İşe Aldı

Binance, GE ve Edelman’da yöneticilik yapmış olan Patrick Hillmann’ı iletişim başkanı olarak işe aldığını açıkladı. Hillmann, şirketin iletişim ve halka ilişkiler bölümüne liderlik edecek. Binance’in kurumsal iletişimini, halkla ilişkiler ve medya ilişkilerini denetleyecek olan Hillmann, diğer yandan uyumluluk ve güvenlik yöneticileriyle de dirsek temasında çalışacak.

binance genin eski iletisim sorumlusu ile calisacak 2

Hillmann, Edelman’da kriz ve risk departmanında küresel inovasyon başkanı olarak görev yapıyordu. Edelman’dan önce ise Hillmann, General Electric ve Ulusal Üreticiler Birliği’nde üst düzey devlet işleri ve halkla ilişkiler pozisyonlarında bulundu.

Binance kurucu ortağı Yi He yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bir teknoloji girişiminden saygın bir küresel finans kurumuna evrimimizi sürdürürken, önde gelen uyumluluk, iletişim ve devlet işleri uzmanlarını işe almanın çok önemli olduğunu anladık”

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 654.617,63 TL 0,14%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.284,81 TL 0,53%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.247,73 TL 2,31%
tether
Tether (USDT) 11,92 TL 0,61%
solana
Solana (SOL) 2.350,00 TL 0,36%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,29%
xrp
XRP (XRP) 11,39 TL 0,29%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,91 TL 0,24%
polkadot
Polkadot (DOT) 423,51 TL 1,61%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,47 TL 1,00%
Bağlantıyı kopyala