Binance Destekli Marsbit de CoinDesk’e Talip

binance destekli marsbit de coindeske talip3

Genesis’in iflas başvurusunun Digital Currency Group’un (DCG) diğer şirketleri üzerinde etkisi merak ediliyor. DGC’nin bilançosunu güçlendirmek ve likidite sorunları çözmek için bazı kararlar alabileceği belirtiliyor. Bu kararlar arasında kripto medya kuruluşu CoinDesk‘in satışının olduğu iddia ediliyor.

Medya kuruluşu CoinDesk’in satılacağı yönündeki iddiaların ardından talipleri artmaya başladı. Cardano‘nun sahibi Charles Hoskinson, medya kuruluşu ile ilgilendiğini açıklamıştı. Şimdi de Binance destekli kripto medya kuruluşu Marsbit, CoinDesk’e talip olduğunu duyurdu. Genesis, kısa bir süre önce iflas koruma başvurusunda bulunmuştu.

binance destekli marsbit de coindeske talip2

Binance Destekli Marsbit, CoinDesk İçin İstekli

Çin kripto haber kaynağı Marsbit’in kurucusu Wang Feng, Twitter’dan yaptığı paylaşımında, Marsbit‘in CoinDesk’i satın almak için diğer şirketlerle çalışmaya istekli olduğunu söyledi. Binance, 2019 yılında Marsbit‘e dönüşen Mars Finance’a yatırım yapmıştı. Kripto endüstrisinin geleceğine inandığını ifade eden Wang, ticaret veya medya gibi altyapı hizmetlerini gerçekleştirmek istediğini ifade etti. Feng, CoinDesk’i satın almak için birçok tanınmış fonu organize etmeye istekli olduğunu bildirdi. Bu konuda ortaklık yapmak isteyen herhangi bir yatırım fonu veya şirketle konuşmak isteyeceğini de sözlerine ekledi.

Wall Street Journal, CoinDesk’in satış işlemleri için finansal danışmanlık şirketi Lazard ile anlaştığını açıklamıştı. DCG’nin medya şirketi için 200 milyon doları aşan bir teklif aldığını iddia etti. Genesis ve CoinDesk’in yanı sıra yatırım şirketi Grayscale Investments, kripto borsası Luno, danışmanlık şirketi Founry de DCG bünyesinde bulunuyor.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Ekonomi gazeteciliğinde bir ekol olan Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
447.345,29 TL 3,30%
ethereumETH/TRY
30.939,08 TL 4,85%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
18,83 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
5.993,20 TL 4,32%
xrpXRP/TRY
7,80 TL 1,35%
binance-usdBUSD/TRY
18,83 TL 0,02%
cardanoADA/TRY
7,46 TL 3,88%
dogecoinDOGE/TRY
1,70 TL 2,81%
matic-networkMATIC/TRY
22,01 TL 2,33%
Bağlantıyı kopyala