Binance CEO’su Twitter’da Elon Musk’ı Takip Etmeyi Bıraktı

binance ceosu twitterda elon muski takip etmeyi birakti

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao, yeni bir gelişme ile gündemde. Binance CEO’su Changpeng Zhao, sosyal medya platformu Twitter’da Elon Musk’ı takip etmeyi bıraktı.

Changpeng Zhao, Artık Elon Musk’ı Takip Etmiyor

Kripto para borsası Binance’in kurucu ortağı ve CEO’su Changpeng Zhao, Tesla, SpaceX ve Twitter’ın patronu olan Elon Musk’ı sosyal medya platformu Twitter’dan takip etmeyi bıraktı.

binance ceosu twitterda elon muski takip etmeyi birakti 2

Changpeng Zhao’nun Twitter’da neden Elon Musk’ı takip etmeyi bıraktığı ise bilinmiyor. Bir Binance sözcüsü, Changpeng Zhao’nun neden Elon Musk’ı takip etmeyi bıraktığı hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Binance sözcüsü, geçtiğimiz yıl Twitter’a yaptığı 500 milyon dolarlık yatırımın bozulmadan kaldığını dile getirdi.

Changpeng Zhao’nun Elon Musk’ı Twitter’da takip etmeyi bırakması kripto meraklılarının dikkatini çekerek soru işaretlerine neden oldu. Lucra isimli bir Twitter kullanıcısı, Changpeng Zhao’nun Elon Musk’ı takip etmeyi bıraktığını çünkü Twitter’ın kısa bir süre önce Binance yerine eToro ile ortaklık kurduğunu ifade etti. Binance, bilindiği üzere Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasına yardımcı olmuştu.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
579.529,25 TL 1,44%
ethereumETH/TRY
40.386,05 TL 1,79%
tetherUSDT/TRY
21,93 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
5.737,59 TL 5,61%
usd-coinUSDC/TRY
21,93 TL 0,00%
xrpXRP/TRY
11,46 TL 1,26%
staked-etherSTETH/TRY
40.369,81 TL 1,77%
cardanoADA/TRY
7,15 TL 4,62%
dogecoinDOGE/TRY
1,49 TL 2,33%
solanaSOL/TRY
408,95 TL 7,01%
Bağlantıyı kopyala