bitcoinBTC/TRY
722.467,85 TL 0,09%
ethereumETH/TRY
43.332,58 TL 0,21%
tetherUSDT/TRY
27,17 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.722,57 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
13,86 TL 0,17%
usd-coinUSDC/TRY
27,16 TL 0,00%
staked-etherSTETH/TRY
43.322,53 TL 0,23%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,09%
cardanoADA/TRY
6,68 TL 0,19%
solanaSOL/TRY
530,68 TL 0,82%

Paylaş

Binance, BUSD’nin TRON Ağı Entegrasyonu Tamamladı

binance busdnin tron agi entegrasyonunun tamamladisdff

Günümüzde Blockchain ağları birbirleri ile hiç olmadığı kadar etkileşim hâlinde. Protokoller, köprüler ve merkezi borsalar derken birçok farklı aracı ile iletişim kuran Blockchain ağları, söz konusu entegrasyon olduğunda da aktif bir geliştirme içerisindeler. Son olarak da kripto para borsası Binance, Binance USD’nin (BUSD) Avalanche ve Polygon ağlarına entegrasyonunu tamamladığını duyurmuştu. Bu kez Binance, BUSD’nin TRON ağı entegrasyonunun tamamlanıp, para yatırma ve çekme işlemlerinin başlatıldığını açıkladı.

Binance, BUSD’nin TRON Ağı Entegrasyonu Tamamlandı! Para Yatırma ve Çekme İşlemleri Başladı

Binance, BUSD’nin TRON ağına entegrasyonunun tamamlandığını, para yatırma ve çekme işlemlerinin (TRC-20) başladığını duyurdu.

binance busdnin tron agi entegrasyonunun tamamladisdd

Kripto para borsası Binance konu ile ilgili olarak resmi web sitesi üzerinden şu şekilde açıklama yaptı:

Binance, Binance-Peg BUSD’nin TRON ağına entegrasyonunu tamamladı. Binance-Peg BUSD için para yatırma ve çekme işlemleri artık TRON ağında açık. Kullanıcılar artık BUSD ve Binance-Peg BUSD’yi Ethereum, BNB Zinciri, Avalanche, Polygon ve TRON ağları üzerinden aktarabilir.

Ayrıca belirtmek gerekirse Ağlar arası entegrasyon en önemli konular arasında yer alıyor. Özellikle ağlar arasında varlıklarını transfer etmek isteyen kullanıcılar bu entegrasyonları kullanarak hızlı bir şekilde varlıklarını transfer edebiliyorlar.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala