Binance, Blockchain Eğitimlerine Devam Ediyor

binance blockchain egitimlerine devam ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, Blockchain endüstrisindeki gelişmeleri desteklemeye devam ediyor. Dijital varlık borsası Binance, eğitim ve diğer Blockchain girişimlerini başlatarak Gürcistan’da kripto para birimi sektörünü geliştirmeye yardımcı olacak.

Binance, Gürcistan’da Blockchain Eğitimleri Verecek

Kripto para borsası devi Binance, Gürcistan’ın Yenilik ve Teknoloji Ajansı ile bir ortaklık kurdu. Taraflar, Blockchain alanında eğitim ve topluluk girişimlerinin uygulanması ve ülkenin kripto endüstrisinin daha da geliştirilmesi için birlikte çalışmaya başlayacak.

binance blockchain egitimlerine devam ediyor 2

Kurulan bu ortaklık, ticaret platformu Binance’in kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao ile Başbakan Irakli Garibashvili ile gerçekleştirilen toplantı sonrasında geldi. Kurulan ortaklık hem Binance Academy hem de Binance Charity’nin projelerini ve BNB Chain tarafından gerçekleştirilen yerel etkinlikleri kapsıyor.

Kripto para borsası Binance’in Bölge Direktörü Vladimir Smerkis konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Amacımız, Gürcistan İnovasyon ve Teknoloji Ajansı’nın hedefleri ile aynı doğrultuda. Bununla birlikte Gürcistan’da inovasyon ve teknolojinin geliştirilebileceği etkili bir sistem oluşturabiliriz. Binance olarak uzun zamandır kripto para piyasasına ve özellikle Gürcistan’da kripto eğitimine büyük ilgi duyuyoruz.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
526.747,97 TL 0,18%
ethereumETH/TRY
33.576,23 TL 0,11%
tetherUSDT/TRY
19,17 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.206,05 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
19,15 TL 0,03%
xrpXRP/TRY
8,76 TL 1,94%
cardanoADA/TRY
6,81 TL 1,78%
dogecoinDOGE/TRY
1,43 TL 0,52%
staked-etherSTETH/TRY
33.508,28 TL 0,17%
matic-networkMATIC/TRY
20,79 TL 1,54%
Bağlantıyı kopyala