bitcoinBTC/TRY
1.267.164,93 TL 0,28%
ethereumETH/TRY
68.095,40 TL 0,71%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
7.000,14 TL 2,90%
xrpXRP/TRY
19,78 TL 5,38%
solanaSOL/TRY
2.221,62 TL 4,81%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
18,00 TL 19,03%
staked-etherSTETH/TRY
68.024,53 TL 0,89%
dogecoinDOGE/TRY
2,95 TL 4,06%

Paylaş

BigCommerce, Kripto Para Ödemelerini Kabul Edecek

bigcommerce kripto para odemelerini kabul edecek

Kripto paraların kullanım alanı genişlemeye başladı. Birçok şirket bunu fırsat olarak görüp kripto paralarla ödeme yapılmasını sağlıyor. Paralel olarak kriptoya ilgi de artmış oluyor. Son olarak büyük e-ticaret platformu BigCommerce, iki kripto ödeme hizmeti olan BitPay ve CoinPayments ile anlaşma sağladı. Şirket böylece kripto para ödemelerini kabul edeceğini açıkladı.

BigCommerce, BitPay ve CoinPayments ile Anlaştı

Şirketler için büyük bir yazılım sağlayıcısı olan BigCommerce, iki kripto ödeme hizmeti BitPay ve CoinPayments ile stratejik bir ortaklık imzaladı. Yapılan anlaşmayla birlikte BigCommerce hizmetlerini kullanan on binlerce şirketin kripto paraları ödemelerde kabul etmesi bekleniyor.

bigcommerce kripto para odemelerini kabul edecek

Şirketin, Bitpay ve CoinPayments hizmetlerini uygulaması, kullanıcıların Dogecoin, Shiba Inu, Ethereum ve Bitcoin gibi popüler kripto para birimlerini ödemelerde kabul etmesini sağlayacak. Bu anlaşma kriptonun benimsenmesi için önemli bir adım olarak görülüyor.

BigCommerce ile birçok ülkede on binlerce mağaza mal ve hizmetleri için kripto paralarla ödeme yapabilecek. Örneğin, BigCommerce müşterileri arasında Reebok, Vodafone ve American Apparel gibi şirketler bulunuyor. Yatırımcılar arasında farklı alanlara ve ilgi alanlarına sahip birçok özel platform var.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala