Bankline, Bitcoin ATM Hizmetini Genişletiyor

bankline bitcoin atm hizmetini genisletiyor 1

Bitcoin ATM’lerinin sayısı dünya genelinde artmaya devam ediyor. Amerika Birleşik Devletleri merkezli Bankline, Bitcoin ve kripto ATM kullanıcıları için fonlara 24 saat erişim imkânı sağlamak için hizmetlerini genişletiyor.

Bankline’dan Yeni Bitcoin ATM Hizmeti

Kripto dostu uygulamalarıyla tanınan Bankline, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Bitcoin ve kripto ATM’lerindeki fonlara gece boyunca erişimi kolaylaştırmak için bankalarla ortaklık kuruyor. Kripto alanı büyümeye devam ederken, kullanıcıların fonlara erişim kolaylığı sağlaması için şirketler yeni adımlar atmaya devam ediyor. Kripto ATM’lere olan ilgi arttıkça kuruluşlar kripto ATM’lerine yatırım yapmayı sürdürüyor ve bu kuruluşlardan birisi de BankLine olarak karşımıza çıkıyor. Kripto dostu uygulamalarıyla bilinen BankLine, kripto kullanıcılarının tüm gün boyunca fonlarına erişebilmesini kolaylaştırmak adına çeşitli bankacılık kurumlarıyla bir araya geçti.

bankline bitcoin atm hizmetini genisletiyor

BankLine’ın bu yeni hizmeti, ABD’deki kripto ATM noktalarını rahatsız eden hizmetlerin kesintiye uğraması ve gecikmeler gibi tüm rahatsız edici sorunların ortadan kaldırılmasını hedefliyor. Şirket tek bir platform çatısı altında çeşitli kripto seçeneklerinin kolaylaştırılmasını sağlıyor. Hizmetlerini optimize edebilmek adına BankLine, Amerika Birleşik Devletleri’nde nakit kasaları işleten 300’ün üzerinde tesisle sözleşme imzaladı. BankLine’ın hizmetleri Alaska, Porto Riko, Hawaii ve ABD kıtası geneline yayılmış durumda ve ülke içerisinde yaklaşık 29.000 Bitcoin ATM ve kripto para ATM lokasyonu bulunuyor. Son olarak şirket yeni hizmeti hakkında kriptonun operasyonel verimliliğini artırmaya devam edeceğini ve kullanıcılar için Bitcoin ATM’lerini çok daha kullanışlı hale getirmek için çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
442.057,03 TL 2,52%
ethereumETH/TRY
34.245,61 TL 4,26%
tetherUSDT/TRY
17,92 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
5.942,02 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,91 TL 0,05%
xrpXRP/TRY
6,87 TL 1,33%
cardanoADA/TRY
9,68 TL 0,80%
binance-usdBUSD/TRY
17,88 TL 0,27%
solanaSOL/TRY
795,33 TL 5,14%
polkadotDOT/TRY
169,25 TL 1,02%
Bağlantıyı kopyala