bitcoinBTC/TRY
740.153,81 TL 0,70%
ethereumETH/TRY
45.989,59 TL 0,98%
tetherUSDT/TRY
27,41 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.913,28 TL 0,25%
xrpXRP/TRY
14,21 TL 2,85%
usd-coinUSDC/TRY
27,40 TL 0,06%
staked-etherSTETH/TRY
46.023,86 TL 1,05%
cardanoADA/TRY
6,97 TL 1,67%
solanaSOL/TRY
586,37 TL 6,16%
dogecoinDOGE/TRY
1,71 TL 0,63%

Paylaş

Bank of America’dan Kripto Tahmini

Bank of Americadan Kripto Tahmini

Bank of America, kripto para piyasasına ilişkin değerlendirmelerini yayınladı. Banka, kripto piyasasında yakın vadede artışların muhtemelen sınırlı olacağını açıkladı. Bankaya göre token ticaretine geri dönen hedge fonları, artan oynaklıktan faydalanıyor.

Bank of Americadan Kripto Tahmini2

Bank of America: Sınırlı Artışlar Muhtemel

Bank of America, kripto piyasasında artışların sınırlı olacağını açıkladı. Alkesh Shah ile Andrew Moss’un analizinde, kripto para sektörünün zorlu bir makra zeminle belirli ticaret aralığında sıkıştığı kaydedildi. Analizde piyasanın sıkışıklığına yol açan etkenler arasında düşük inanç, sınırlı katalizörler ve sene başından bu yana devam eden yüksek performans gösterildi.

Hedge Fonları Geri Döndü

Bankanın değerlendirmesinde hedge fonlarının token ticaretine geri döndüğü kaydedildi. Fonların azalan ticaret hacimleri nedeniyle artan oynaklıktan faydalandığı aktarıldı. Banka, bireysel yatırımcıların katılmamasından dolayı hacimlerini düşük kalmasını beklediğini açıkladı. Diğer yandan geleneksel finans ve teknoloji şirketlerinin tokenizasyona odaklanan blockchain uygulamaları oluşturmaya devam ettiği kaydedildi.

Diğer yandan bir başka ABD bankası JPMorgan, kripto piyasasındaki toparlanma için stablecoin‘lere vurgu yapmıştı. Banka, stablecoin evrenindeki küçülme devam ettiği sürece kripto fiyatlarında toparlanmanın mümkün olmadığını bildirmişti.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala