Balinaların Shiba Inu (SHIB) Transferleri Dikkat Çekti

Balinalarin Shiba Inu SHIB Transferleri Dikkat Çekti

Popüler meme token’lardan olan Shiba Inu (SHIB), balinalar tarafından en çok sevilen kripto paralara arasında yer alıyor. Ancak son dönemde Shiba Inu balinaları bu varlıklarını dikkat çeker bir biçimde transfer etmeye başladı. WhaleStats tarafından paylaşılan son verilere göre, son üç gün içinde Ethereum zincirindeki en büyük cüzdanlar 1.1 trilyondan fazla Shiba Inu token’ı transfer etti.

Balinaların Shiba Inu (SHIB) Transferleri Dikkat Çekti

Shiba Inu Balinaları SHIB’lerini Transfer Ediyor

Zincir üstü veri traker’ı WhaleStats’a göre son dönemde dikkat çeken Shiba Inu (SHIB) işlemleri gerçekleştiriliyor. Traker‘a göre 14 Eylül’den bu yana en büyük Ethereum balinaları tarafından tutulan SHIB hazinesi, 16 Eylül’de 152 milyon dolar ve 142 milyon dolarlık olmak üzere transfer edildi. Ek olarak bugün ise 140 milyon dolarlık Shiba Inu transferi daha yapıldığı açıklandı.

Balinalar, token’ın fiyatı hafta boyunca düşmeye devam ederken, SHIB’yi terk etmeye devam ediyor. CoinGecko’dan alınan verilere göre, son yedi gün içinde SHIB değerinin yüzde 10’undan biraz fazlasını kaybetti.

Son olarak haberimizin yazımı itibarıyla 0.00001190 dolardan alıcı bulan SHIB, güncel olarak aşağıdaki verilere sahip durumda:Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
371.213,71 TL 0,39%
ethereumETH/TRY
24.692,09 TL 1,63%
tetherUSDT/TRY
18,56 TL 0,13%
bnbBNB/TRY
5.432,73 TL 0,59%
usd-coinUSDC/TRY
18,57 TL 0,25%
xrpXRP/TRY
9,08 TL 2,88%
binance-usdBUSD/TRY
18,57 TL 0,07%
cardanoADA/TRY
7,95 TL 1,01%
solanaSOL/TRY
625,22 TL 1,33%
dogecoinDOGE/TRY
1,18 TL 0,36%
Bağlantıyı kopyala