Balinalar Tarafından 636 Milyonluk XRP Transferi Yapıldı

balinalar tarafindan 636 milyonluk xrp transferi yapildi

Kripto para piyasasındaki balinalar varlıklarını hareket ettirmeye devam ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde anonim balinalar, 542,9 milyonluk XRP transferi gerçekleştirmişti. Bu kez balinalar 636 milyonluk XRP transferi yaptı.

636 Milyonluk XRP, Hareket Etti

Zincir üstü veri şirketi Whale Alert’ın verilerine göre, son 24 saat içinde birkaç büyük XRP işlemi yapıldı. Yaklaşık 640 milyon XRP hareket ettirildi. Ripple da varlığın taşınmasına katıldı.

balinalar tarafindan 636 milyonluk xrp transferi yapildi

Whale Alert Twitter hesabı, XRP tutarlarını 30 milyondan 200 milyona taşıyan 14 işlem yapıldığını tespit etti.

En büyük işlem, Kore borsası Bithumb tarafından gerçekleşti. Bithumb, 200.000.000 XRP’yi transfer etti. Ardından 140.000.000 XRP FTX’ten Binance’e gönderildi.

Geriye kalan 636 milyon XRP, balinalar tarafından Bitso, Bittrex, Binance ve Bitstamp gibi kripto borsalarına gönderildi.

Ripple, RL18-VN isimli yedek cüzdanına 50.000.000 XRP gönderdi. Ripple, genellikle bu adresten dışarıdaki müşterilerine, borsalara ve finans kurumlarına kripto gönderiyor.

Bitstamp’ın TradingView grafiğine göre, XRP 7 Eylül’den bu yana son yedi gün içinde yüzde 6,98 artış gösterdi.

Ripple’in durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında XRP 0,337566 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.766,18 TL 0,10%
ethereumETH/TRY
25.396,26 TL 0,78%
tetherUSDT/TRY
18,57 TL 0,00%
bnbBNB/TRY
5.474,89 TL 0,18%
usd-coinUSDC/TRY
18,59 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
9,28 TL 2,30%
binance-usdBUSD/TRY
18,57 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
8,05 TL 0,16%
solanaSOL/TRY
635,25 TL 0,03%
dogecoinDOGE/TRY
1,22 TL 0,48%
Bağlantıyı kopyala