Balinalar, 1,4 Milyar Doların Üzerinde ETH Transferi Yaptı

balinalar tarafindan yuklu miktarda eth transferi gerceklesti

Whale Alert paylaşımlarına göre; 1,4 milyar doların üzerinde Ethereum (ETH), kripto para balinaları tarafından büyük parçalar halinde transfer edildi.

Popüler kripto izleme platformu Whale Alert; toplamda 1.424,9 milyar Ethereum taşıyan, yaklaşık bir düzine büyük Ethereum işlemini fark etti. Ayrıca Ethereum’un, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, 4.013 dolardan işlem gördüğünü de hatırlatalım.

Balinalar Tarafından Gerçekleştirilen Yüklü ETH Transferi

Transfer edilen toplam miktar; 460.792 ETH’den oluşuyor. Söz konusu olan miktar şu anda 1.850.462.337,36 dolar değerinde. Bu transferlerin bir kısmı balinalar tarafından gerçekleştirilirken, bu ETH’nin bir kısmı kripto borsaları tarafından taşındı.

anonim bir balina buyuk potansiyele sahip oldugunu soyledigi 5 kripto varlik siraliyor K9sFpVMz

Özellikle Binance’e 44.500 Ethereum aktarıldı. Bu transferlerin her birinde ise 14.000, 20.000 ve 30.000 ETH taşındı.

Ayrıca en büyük transfer olan 146.169 ETH’lik transfer de bir anonim cüzdandan diğerine taşındı. Bu, itibari para cinsinden 579.638.839 dolara eşdeğer.

Bununla birlikte belirtmek gerekirse; Bloomberg’in baş emtia stratejisti Mike McGlone, yakın zamanda Twitter’da ikinci en büyük kripto para olan Ethereum’un 5 bin dolara ulaşabileceğine dair görüşlerini paylaştı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 719.317,57 TL 1,05%
ethereum
Ethereum (ETH) 58.558,29 TL 4,47%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.845,41 TL 0,42%
tether
Tether (USDT) 12,56 TL 0,01%
solana
Solana (SOL) 2.635,94 TL 2,36%
cardano
Cardano (ADA) 19,59 TL 3,50%
xrp
XRP (XRP) 12,56 TL 0,22%
polkadot
Polkadot (DOT) 478,31 TL 2,04%
usd-coin
USD Coin (USDC) 12,56 TL 0,19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,70 TL 0,77%
Bağlantıyı kopyala