bitcoinBTC/TRY
1.267.164,93 TL 0,28%
ethereumETH/TRY
68.095,40 TL 0,71%
tetherUSDT/TRY
28,93 TL 0,07%
bnbBNB/TRY
7.000,14 TL 2,90%
xrpXRP/TRY
19,78 TL 5,38%
solanaSOL/TRY
2.221,62 TL 4,81%
usd-coinUSDC/TRY
28,92 TL 0,04%
cardanoADA/TRY
18,00 TL 19,03%
staked-etherSTETH/TRY
68.024,53 TL 0,89%
dogecoinDOGE/TRY
2,95 TL 4,06%

Paylaş

BabyDoge Sahiplerinin Sayısı Rekor Seviyeye Ulaştı!

babydoge sahiplerinin sayisi rekor seviyeye ulasti

Kripto para piyasasında son zamanlarda yaşanan düşüşe rağmen meme kripto para birimleri yatırımcıların dikkatini üzerine çekiyor. Şu sıralarda ise en çok dikkat çeken meme kripto para BabyDoge oldu. 

BabyDoge Sahiplerinin Sayısı Artmaya Devam Ediyor

BabyDoge sahiplerinin sayısı 1,5 milyonla, Shiba Inu‘yu geride bırakarak yeni zirveye ulaştı. BabyDoge Support kullanıcısı tarafından atılan bir tweet’e göre, BabyDoge tutan cüzdanların miktarı bu yılın Şubat ayından bu yana yaklaşık 200.000 arttı. Tweet, şu anda toplam 1.550.000 adresin BabyDoge tuttuğunu gösteriyor.

Gün geçtikçe daha fazla yatırımcı kripto para birimini tedarik ettikçe topluluk hızla büyümeye devam ediyor. Bloxy.info’ya göre, BabyDoge arzının mutlak çoğunluğu (1.000.000.000.000.000 token) yalnızca beş cüzdan tarafından tutuluyor.

WhaleStats göre, en iyi 100 BNB cüzdanı, 2.947.691 dolar değerinde BabyDoge tutuyor.

babydoge sahiplerinin sayisi rekor seviyeye ulasti 1

Son olarak haberin yazımı esnasında Coingecko verilerine göre BabyDoge 0,000000001582 dolardan işlem görüyor.

Başka bir meme kripto para birimi olan Shiba Inu sahiplerinin sayısı ,se artık BabyDoge’un gerisinde. Bilindiği üzere Shiba Inu, BabyDoge‘un aksine birçok büyük kripto borsasında listeleniyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala