İçinde Türklerin Olduğu Tarihi Blockchain Oyunu | Assad Dar

Medieval Empires Kurucu Ortağı Assad Dar, İstanbul Blockchain Week’te BTC Haber’in sorularını yanıtladı. Dar, blockchain teknolojisi ve blockchain oyunları hakkında açıklamalarda bulundu.

Nelerden Bahsedildi?

Blockchain teknolojisinin insanlar tarafından çok fazla bilinmediğini dile getiren Assad Dar, blockchain oyunlarıyla ilgili en büyük sorunun da bu “bilinmezlik”ten kaynaklı olduğunu belirtti. “Bu nedenle blockchain endüstrisinde kripto projelerine sorunsuz erişimimiz olduğundan emin olmalıyız.” diyen Dar, hiçbir şey bilmeyen insanların dahi kullanımını kolaylaştıracak cüzdan sistemine sahip olduklarını vurguladı.

Assad Dar: Tarihi Savaşlar Başlatacağız

Dar, “Oyununuzu oynamaları için insanlara birkaç sebep söylesek bunlar ne olurdu?” sorusunu ise şu şekilde yanıtladı:

“Bence oyunumuzda en benzersiz olan şey, her şeyden önce orta çekirdekli bir strateji oyunu olan bir alanda başlamış olmamız. Eski Türkiye’de Kayı Boyu ve İngiliz Haçlıları ile başlıyorsunuz. Kendi şehirlerinizi kurabilir ve diğerlerine karşı savaşabilirsiniz. Ve bir süre sonra arazi eski Türkiye ile Türkiye’nin kuzeyi dolduğunda, oyunumuza giren piyasaları kontrol etmemiz anlamına gelen tarihi savaşlar başlatacağız.”

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir 6 Temmuz 1997 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Bursa’da geçirdi. Şu an İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana tiyatro, müzik, sinema ve edebiyata ilgi duydu, zaman zaman bu branşlarda eğitimler aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Beyza, aynı zamanda Gazetecilik bölümü ile de çift anadal yaptı. Öğrencilik yıllarında üniversitenin resmi yayın organı İletim Gazetesi’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aynı yıl Vatan Gazetesi’nin kitap ekinde editör stajını tamamladı. Eğitim ve iş hayatı daima iç içe olan Beyza, satış danışmanlığından garsonluğa kadar pek çok iş tecrübesi edindi ve hayatı tanıdı. Work and Travel programıyla 3 buçuk ay ABD’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Akşam Gazetesi’nde profesyonel meslek hayatına adım attı. Burada SEO editörü ve gündem editörü olarak toplamda yaklaşık 2 yıl görev aldı. Farklı sektörlerde deneyim edinme arzusuna kapılan Beyza, Günışığı Kitaplığı’nın basın tanıtım sorumluluğunu üstlendi. Yazma sevdası ağır basınca da medyaya dönüş yaptı. Geleneksel ve dijital medyada edindiği tecrübeler sayesinde her konuda yazabilme yetisi kazandı. Farklı mecralarda yazıları yayınlandı. Dijital varlıkların, biz istesek de istemesek de geleceğin ekonomisini yönlendireceğine inanıyor. Kripto sektörünün kendi içinde yarattığı dilin, her kesimden okur tarafından anlaşılması için çalışan Beyza, mevcut durumda BTC Haber TV’de editör görevini yürütüyor. Ayrıca Fil’m Hafızası’nın haber editörleri arasında yer alıyor ve farklı kurumlara freelance olarak içerik üretiyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
314.751,05 TL 1,06%
ethereumETH/TRY
23.138,46 TL 4,03%
tetherUSDT/TRY
18,65 TL 0,03%
bnbBNB/TRY
5.417,81 TL 0,52%
usd-coinUSDC/TRY
18,65 TL 0,08%
binance-usdBUSD/TRY
18,63 TL 0,27%
xrpXRP/TRY
7,26 TL 1,59%
dogecoinDOGE/TRY
1,87 TL 1,40%
cardanoADA/TRY
5,95 TL 0,25%
matic-networkMATIC/TRY
16,86 TL 3,34%
Bağlantıyı kopyala