bitcoinBTC/TRY
721.667,04 TL 0,41%
ethereumETH/TRY
43.295,14 TL 1,14%
tetherUSDT/TRY
27,12 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.708,85 TL 0,07%
xrpXRP/TRY
13,84 TL 1,43%
usd-coinUSDC/TRY
27,12 TL 0,08%
staked-etherSTETH/TRY
43.249,04 TL 0,77%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 0,30%
cardanoADA/TRY
6,63 TL 1,11%
solanaSOL/TRY
532,08 TL 1,14%

Paylaş

Arthur Hayes: Ethereum 5.000 Dolara Yükselebilir

arthur hayes ethereum 5 000 dolara yukselebilirsd

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Şubat ayında borsada bir kara para aklama önleme (AML) programını kasten uygulamadığı suçlamalarını kabul etmesi ile gündeme gelmişti. Bunun yanında Arthur Hayes, yaptığı tahminlerle de adından sıkça söz ettiriyor.

Arthur Hayes, Ethereum Tahmininde Bulundu

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Etheruem‘un (ETH) birleştirme sonrası fiyat performansı için birkaç tahminde bulundu. Arthur Hayes, hisse kanıtına geçiş başarılı olursa ve Fed şahin duruşunu tersine çevirirse, kripto para biriminin fiyatının birleşmeden sonra 5.000 dolara kadara çıkabileceğini düşünüyor.

arthur hayes ethereum 5 000 dolara yukselebiliras

Hayes, özellikle bu eylül ayında gerçekleşmesi beklenen çok beklenen etkinliğin aslında piyasa tarafından fiyatlandırılmadığını düşünüyor. Ayrıca daha önce Arthur Hayes, kripto para yatırımcılarını kısa vadede daha fazla zorunlu satış olabileceği konusunda uyarıda bulunmuştu.

BitMEX borsasının eski CEO’su Arthur Hayes, Ethereum (ETH) için sene sonunu hedef gösterdi. Arthur Hayes, bir Medium yazısında, Ethereum fiyatının Haziran ayı sonuna kadar 2500 dolara düşeceğini söylemişti.

Ethereum (ETH) haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 1.662 dolardan işlem gördüğünü belirtelim.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala