Ark Invest, Coinbase Yatırımlarına Devam Ediyor

ark invest coinbase yatirimlarina devam ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase’e olan yatırımlar artmaya devam ediyor. Son dönemde Cathie Wood’un liderliğindeki Ark Invest ise Coinbase’e olan yatırımları konusunda dikkat çekiyor. Ark Invest, yeni bir Coinbase yatırımı yaptığını açıkladı.

Ark Invest, Coinbase’e Ek 3.9 Milyon Dolarlık Yatırım Yaptı

Cathie Wood’un liderliğindeki Ark Invest, Coinbase yatırımlarına devam ediyor. Ark Innovation ETF, 53.783 Coinbase hissesi eklerken, şirketin diğer fonu olan Ark Next Generation Internet ETF ise 9.802 hisse daha ekledi.

ark invest coinbase yatirimlarina devam ediyor 2

TradingView’e göre Coinbase hisseleri son verilere göre yüzde 2’nin biraz üzerinde bir artışla 62.33 dolardan kapanış sergiledi. Bu da Coinbase’deki son yatırımının yaklaşık olarak 3.9 milyon dolar olduğu anlamı taşıyor.

Cathie Wood’un liderliğindeki Ark Invest’in en son Coinbase yatırımı, bu ay Cathie Wood’un Coinbase cephesinde yaptığı bir dizi satın alımlardan sadece birisi olarak karşımıza çıkıyor. Son olarak Cathie Wood’un yönetici olarak görev yaptığı Ark Invest, bu ay şimdiye kadar kripto para borsası yaklaşık 37 milyon dolarlık bir yatırım yaptığını belirtelim.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
526.806,12 TL 2,98%
ethereumETH/TRY
33.553,69 TL 2,82%
tetherUSDT/TRY
19,17 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.210,45 TL 0,76%
usd-coinUSDC/TRY
19,17 TL 0,12%
xrpXRP/TRY
8,55 TL 0,18%
cardanoADA/TRY
7,10 TL 1,36%
dogecoinDOGE/TRY
1,47 TL 1,82%
staked-etherSTETH/TRY
33.436,61 TL 3,01%
matic-networkMATIC/TRY
21,32 TL 2,84%
Bağlantıyı kopyala