Ankr, Coinbase Wallet Desteği Ekledi

ankr coinbase wallet destegi ekledit

Kripto odaklı birçok şirket yaptıkları çalışmalar ile gündeme geliyor. Son olarak Web3 altyapı sağlayıcısı Ankr, staking platformuna Coinbase Wallet desteği eklediğini açıkladı.

Ankr’dan Coinbase Wallet Desteği Geldi

Ankr, Coinbase ile yaptığı iş birliğini duyurdu. Söz konusu iş birliğiyle ABD merkezli borsanın cüzdan hizmeti Coinbase Wallet’ı Ankr Staking platformuna bağlamak mümkün olacak. Coinbase Wallet kullanıcıları, Ankr Staking platformunda likit staking yapabilecek. Böylece cüzdanlarında bulunan ve stake ettikleri varlıklar için günlük faiz alarak pasif gelir elde etme imkanı yakalayacak.

ankr coinbase wallet destegi ekledit

Yeni entegrasyondan faydalanmak isteyen masaüstü kullanıcıların, Coinbase Wallet tarayıcı eklentisini Ankr Staking platformuna bağlamaları gerekiyor. Mobil kullanıcılar ise aynı işlemi Coinbase Wallet uygulamasının merkeziyetsiz uygulama (DApp) tarayıcısından gerçekleştirebilecek.

Stake edilen varlıkların takibi hem Ankr Staking panelinden hem de Coinbase Wallet’ın DeFi sekmesinden yapılabilecek.

Ankr Ürün Başkanı Josh Neuroth, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Coinbase Wallet bağlantısı, Ankr Staking için en çok talep edilen özelliklerden biriydi. Bu durum, cüzdanın Web3 ve DeFi alanlarıyla günlük düzeyde etkileşime girme konusunda ne kadar çok kişi tarafından kullanışlı bulunduğunu doğruluyor. Her zaman staker’larımızın memnun olmasını sağlamak ve mümkün olduğunca fazla katılımcıya gelir çözümleri sunmak isteriz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
321.868,80 TL 1,59%
ethereumETH/TRY
24.127,55 TL 2,62%
tetherUSDT/TRY
18,65 TL 0,05%
bnbBNB/TRY
5.524,82 TL 1,33%
usd-coinUSDC/TRY
18,64 TL 0,16%
binance-usdBUSD/TRY
18,66 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
7,30 TL 0,45%
dogecoinDOGE/TRY
1,95 TL 2,15%
cardanoADA/TRY
6,03 TL 0,06%
matic-networkMATIC/TRY
17,36 TL 1,48%
Bağlantıyı kopyala